ورود کاربر

آموزش بهداشت

اجزای تشکیل دهنده ارتقای بهداشت - قبول مسئولیت خود

ارتقای بهداشت دارای چندین عنصر و جزء تشکیل دهنده به عنوان فرآیند فعال است: خود – مسئولیتی، آگاهی تغذیه ای، مدیریت و کاهش استرس، تناسب جسمانی.

تناسب جسمی (physical fitness)

تناسب جسمی (Physical fitness) یکی دیگر از اجرای مهم ارتقای بهداشت و سلامتی است. درمانگران و محققان (پری، روزنفلد، بنت و همکاران ، 2007؛ چائو، لیان، یو و همکاران ، 2007) که رابطه بین سلامت و تناسب جسمی را بررسی کرده اند دریافتند که برنامه ورزشی منظم می تواند به طرق مختلف موجب ارتقای سلامتی شود، از جمله:

  • بهبود عملکرد سیستم گردش خون و ریه ها
  • کاهش سطح کلسترول و لیپوپروتئین های کم دانسیته
  • کاهش وزن بدن از طریق افزایش هزینه کالری
  • تاخیر در تغییرات دژنراتیو از قبیل استئوپروز
  • بهبود انعطاف پذیری و توان عضلانی و دوام بدن

برنامه ورزشی مناسب می تواند اثرات مثبتی بر ظرفیت عملی، ظاهر و سطح استرس و خستگی شخص داشته باشد و روی وضعیت عمومی شخص شامل وضعیت جسمی، روانی و عاطفی تاثیر مثبت دارد. در برنامه ورزشی که برای شخص خاص طراحی می شود باید سن، شرایط جسمی، مشکلات قلبی یا سایر ریسک فاکتورهای وی در نظر گرفته شود. ورزش می تواند مضر باشد اگر که به تدریج شروع نشود و به تدریج و مطابق پاسخ شخص افزایش داده نشود.

سایر عناصر تشکیل دهنده ارتقای بهداشت:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com