ورود کاربر

آموزش بهداشت

اجزای تشکیل دهنده ارتقای بهداشت - مدیریت استرس و کاهش استرس

ارتقای بهداشت دارای چندین عنصر و جزء تشکیل دهنده به عنوان فرآیند فعال است: خود – مسئولیتی، آگاهی تغذیه ای، مدیریت و کاهش استرس، تناسب جسمانی.

مدیریت استرس و کاهش استرس (Stress management and Stress reduction)

مدیریت استرس (Stress management) و کاهش استرس (Stress reduction) از مهمترین جنبه های ارتقای سلامتی است. مطالعات نشان داده است که استرس دارای اثرات منفی شدیدی بر سلامتی است و رابطه علت و معلولی بین استرس و بیماری های عفونی، جراحات تروماتیک (مثل تصادف وسیله نقلیه) و بعضی از فرآیندهای بالینی وجود دارد. در جوامع امروزی استرس غیر قابل اجتناب است که تاثیر مهمی بر بهره وری افراد دارد. تاکید خیلی زیادی بر تشویق افراد به مدیریت مناسب استرس و کاهش استرس وجود دارد که زایل بهره وری و سلامت فرد است. تکنیک هایی از قبیل ریلکسیشن، ورزش، تعدیل موقعیت های استرس زا اغلب در برنامه های ارتقای بهداشت و سلامتی که با استرس سروکار دارند، گنجانده می شود. اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت استرس از جمله ارزیابی ریسک های سلامتی و روش های کاهش استرس از قبیل بازخورد زیستی و پاسخ ریلکسیشن در فصل 6 آمده است.

سایر عناصر تشکیل دهنده ارتقای بهداشت:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com