ورود کاربر

آموزش بهداشت

ارتقای بهداشت

آموزش بهداشت (Health teaching) و ارتقای سلامتی (health promotion) توسط یک هدف مشترک به هم مرتبط هستند: تشویق مردم به دستیابی به بالاترین سطح سلامت و بهزیستی ممکن بطوری که بتوانند با حداکثر سلامتی زندگی کرده و از بیماری های قابل پیشگیری اجتناب کنند. فراخوان ارتقای بهداشت در سیاست های بهداشتی به یک سنگ بنا تبدیل دشه است، زیرا کنترل هزینه ها و کاهش بیماری و مرگ غیر ضروری یک اولویت و نیاز مهم است (نشانگرهای اصلی سلامتی که برای اندازه گیری سلامت یک ملت استفاده می شوند).

اهداف بهداشتی برای ملت ها برای اولین بار در منشور ارتقای بهداشت اوتاوا (1986) با نیت دستیابی به سلامتی برای همه تا سال 2000 و پس از آن مطرح گردید. اولویت های این ابتکار به عنوان ایجاد سیاست بهداشت عمومی، ایجاد محیط حمایتی، تقویت اقدامات جامعه، ایجاد مهارت های فردی و جهت دهی مجدد خدمات بهداشتی تعیین گردید. هدف اصلی این منشور تا به امروز مربوط و مسلم بوده است. هر چند سال یکبار کشورها برای تایید مجدد اهداف اولیه گردهم جمع می شوند.

در این مطلب می خوانیم:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com