ورود کاربر

آموزش بهداشت

فرآیند پرستاری در آموزش بیمار - اجرا

زمان تدوین طرح آموزش بیمار و در جهت برآورده کردن نیازهای آموزشی و یادگیری مددجویان، از مراحل فرآیند پرستاری استفاده می شود (راهنمای آموزش بیمار را بخوانید).

اجرا (implementation)

در فاز اجرای فرآیند تدریس – یادگیری، بیمار و خانواده وی و اعضای تیم پرستاری و تیم مراقبت بهداشتی اقدامات تعیین شده در طرح تدریس را اجرا می کنند. پرستار هماهنگ کننده این اقدامات و فعالیت های آموزشی است.

در طی فاز اجرای فرآیند تدریس – یادگیری و بررسی و شناخت مداوم پاسخ بیمار به راهبردهای آموزشی، انعطاف پذیری برای اجرای اصلاحات لازم در طرح تدریس لازم است. خلاقیت در بالا بردن و حفظ انگیزه یادگیری ضرورت دارد. نیازهای یادگیری جدیدی که پس از ترخیص از بیمارستان یا پس از بازدید منزل مشخص می شود را نیز بایستی لحاظ کرد.

فاز اجرا با تکمیل راهبردهای تدریس و زمانی که واکنش بیمار به اقدامات ثبت گردید، خاتمه می یابد. اینکار اساس ارزشیابی را تشکیل می دهد، که در آن مشخص می گردد چقدر به اهداف و برآیندهای مورد نظر دست یافته ایم.

مراحل فرآیند پرستاری در آموزش بیمار عبارتند از:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com