ورود کاربر

آموزش بهداشت

فرآیند پرستاری در آموزش بیمار - تشخیص پرستاری

زمان تدوین طرح آموزش بیمار و در جهت برآورده کردن نیازهای آموزشی و یادگیری مددجویان، از مراحل فرآیند پرستاری استفاده می شود (راهنمای آموزش بیمار را بخوانید).

تشخیص پرستاری (nursing diagnosis)

فرآیند تدوین تشخیص های پرستاری موجب می شود که اهداف آموزشی و ارزیابی پیشرفت بیمار اختصاصی تر و معنادارتر شود. آموزش یک مداخله یکپارچه و تلفیقی است که براساس تشخیص های پرستاری و برای تمامی تشخیص ها تدوین می شود، آموزش یک مداخله اولیه است. نمونه هایی از تشخیص های پرستاری که به برنامه ریزی نیازهای آموزشی کمک می کند شامل مدیریت ناموثر رژیم درمانی، مدیریت ناموثر یا مختل کارهای زندگی، رفتارهای مطلوب برای سلامتی و تضاد در تصمیم گیری است. تشخیص پرستاری "کمبود آگاهی" بایستی با احتیاط استفاده شود زیرا کمبود آگاهی یک پاسخ انسانی نیست بلکه عاملی است که با تشخیص در ارتباط بوده یا عامل ایجاد کننده تشخیص است. برای مثال مدیریت ناموثر رژیم درمانی در رابطه با کمبود آگاهی و اطلاعات در مورد مراقبت از زخم یک تشخیص پرستاری مناسب است تا خود کمبود آگاهی به تنهایی (کارپنیتو-مویت، 2013؛ هردمن، 2012). تشخیص پرستاری که اختصاصا با نیازهای یادگیری بیمار و خانواده در ارتباط باشد برای هدایت تدوین طرح آموزش مناسب تر است.

مراحل فرآیند پرستاری در آموزش بیمار عبارتند از:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com