ورود کاربر

آموزش بهداشت

فرآیند پرستاری در آموزش بیمار - بررسی و شناخت

زمان تدوین طرح آموزش بیمار و در جهت برآورده کردن نیازهای آموزشی و یادگیری مددجویان، از مراحل فرآیند پرستاری استفاده می شود (راهنمای آموزش بیمار را بخوانید).

بررسی و شناخت (assessment)

بررسی و شناخت در فرآیند تدریس – یادگیری روی جمع آوری نظامدار داده های مربوط به نیازهای یادگیری شخص و خانواده وی و میزان آمادگی آنها برای یادگیری متمرکز است. تمامی متغیرهای داخلی و خارجی که روی آمادگی بیمار برای یادگیری تاثیر دارند، بایستی شناسایی شوند. راهنمای بررسی و شناخت یادگیری ممکن است برای این هدف استفاده شود. بعضی از دستورالعمل های موجود فقط برای جمع آوری اطلاعات عمومی (مثل ترک سیگار) طراحی شده اند، در حالی که عده ای مخصوص رژیم های درمانی یا پیشرفت بیماری طراحی شده اند (مثل بررسی و شناخت ریسک سکته مغزی). این دستورالعمل ها را می توان به عنوان ابزار تسهیل بررسی و شناخت بکار گرفت اما بایستی با پاسخ ها، مشکلات و نیازهای هر یک از افراد منطبق و تعدیل گردند. پرستار داده ها را سازماندهی، تجزیه و تحلیل و سنتز و خلاصه می کند، داده هایی که از بررسی و شناخت بیمار بدست آمده است و نیازهای یادگیری بیمار را تعیین می کند.

مراحل فرآیند پرستاری در آموزش بیمار عبارتند از:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com