ورود کاربر

آموزش بهداشت

محیط یادگیری

گرچه یادگیری می تواند بدون معلم هم رخ دهد، بیشتر کسانی که سعی می کنند چیز جدیدی بیاموزند یا رفتار خود را تغییر دهند و رفتارهای سالم را کسب کنند، از تماس با پرستار سود خواهند برد. تعامل بین فردی بین شخص و پرستاری که تلاش می کند نیازهای یادگیری فرد را برآورده سازد ممکن است رسمی یا غیر رسمی باشد و به روش و تکنیک آموزش بیمار بستگی دارد.

یادگیری را می توان با کمینه کردن عوامل مخل و مخدوش کننده فرآیند یادگیری بهینه کرد. برای مثال، دمای اتاق، نور پردازی، سطح سر و صدا، شرایط محیطی همگی بایسی در موقعیت یادگیری مناسب باشند. یادگیری در محیط سرد و کم نور اتفاق نمی افتد. به علاوه، زمان انتخاب شده برای آموزش بیمار نی بایستی متناسب با نیازهای شخص باشد. برنامه ریزی جلسات یادگیری در زمان هایی از روز که بیمار خسته، ناراحت یا مضطرب نیست و یا قرار نیست رویه تشخیصی یا درمانی روی آن انجام شود، در ساعات غیر ملاقات بهتر است و یادگیری بیشتری رخ می دهد. هرچند اگر خانواده در مراقبت بیمار شرکت دارند، جلسات بایستی طوری برنامه ریزی شوند که اعضای خانواده نیز حضور داشته باشند تا مهارت ها و تکنیک های ضروری برای مراقبت از بیمار را بیاموزند.

سایر ملزومات وقوع یادگیری عبارتند از:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com