ورود کاربر

آموزش بهداشت

ماهیت تعلیم و یادگیری

یادگیری را می توان به عنوان کسب دانش، نگرش یا مهارت تعریف کرد. تعلیم تحت عنوان کمک به یادگیری شخص دیگر تعریف می شود. این تعاریف حاکی از آن است که فرآیند تعلیم – یادگیری یک فرآیند فعال است، مستلزم درگیری هر دوی معلم و فراگیر در تلاش هایی برای دستیابی به برآیند مورد انتظار، یعنی تغییر رفتار است. معلم فقط به انتقال دانش ساده به فراگیر نمی پردازد بلکه به عنوان تسهیل کننده یادگیری عمل می کند.

بطور کلی نظریه عمومی قطعی در مورد چگونگی وقوع یادگیری و تاثیر تعلیم و آموزش بر وقوع یادگیری وجود ندارد. هرچند یادگیری می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی از قبیل آمادگی برای یادگیری، محیط یادگیری و تکنیک تعلیم مورد استفاده باشد (باستیبل، 2008).

یادگیری تحت تاثیر عوامل و پارامترهای زیادی است. در این مطلب سئوالات زیر پاسخ داده می شود:

 

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com