ورود کاربر

آموزش بهداشت

هدف از آموزش بهداشت

تاکید بر آموزش بهداشت ریشه در حقوق عموم برای دستیابی به اطلاعات مراقبت بهداشتی جامع دارد، که شامل اطلاعات بهداشتی به روز و مربوط است. همچنین بیانگر ظهور جامعه ای آگاه است که در مورد سلامتی و مراقبت بهداشتی خود سئوالات بسیار مهمی را می پرسند. بخاطر اهمیتی که انجمن پرستاری کانادا به آموزش و مسئولیت هر شخص در حفظ و ارتقای سلامتی خود داده است، اعضای تیم مراقبت بهداشتی و بخصوص پرستاران متعهد هستند که برای همگان آموزش بهداشت را مهیا سازند (کد اخلاق در پرستاری را بخوانید). بدون دانش و آموزش کافی در مورد مهارت های مراقبت از خود یا خود مراقبتی، مشتریان نمی توانند تصمیمات آگاهانه ای در مورد سلامتی خود بگیرند.

از آنجایی که طول عمر انسان در حال افزایش است، شمار افراد مبتلا به بیماری مزمن و ناتوانی نیز در حال افزایش است. افراد مبتلا به بیماری مزمن ممکن است به اطلاعات مراقبت بهداشتی برای مشارکت فعال در خود مراقبتی و پذیرش مسئولیت مراقبت از خویش نیاز داشته باشند. آموزش بهداشت می تواند به افراد مبتلا به بیماری مزمن کمک کند که با بیماری خود سازگار شده، از عوارض آن جلوگیری کرده، درمان تجویز شده را رعایت کرده و مشکلاتی که در موقعیت های جدید با آن مواجه می شوند را اداره نمایند. همچنین به پیشگیری از موقعیت های بحرانی کمک کرده و احتمال بستری شدن های بعدی را کاهش می دهد که حاصل نداشتن اطلاعات و مراقبت از خود ناموثر است. هدف از آموزش بهداشت تعلیم افراد برای زندگی کردن با بالاترین سطح سلامتی ممکن است که همان تلاش برای دستیابی به حداکثر سلامت بالقوه است.

علاوه بر حقوق عموم برای آموزش بهداشت، آموزش بیمار نیز راهبردی است که می تواند به برآیندهای مثبت زیر بیانجامد:

  • برای ارتقای خود مراقبتی در منزل و در جامعه
  • کاهش هزینه های بهداشتی از طریق پیشگیری از بیماری ها
  • مدیریت موثر درمان های ضروری
  • اجتناب از مداخلات طبی گران قیمت
  • کاهش طول اقامت در بیمارستان
  • تسهیل ترخیص هر چه سریعتر بیماران

برای موسسات مراقبت بهداشتی ارائه برنامه های رفاهی و بهزیستی همگانی نوعی ابزار روابط عمومی برای افزایش دانش و رضایت بیماران و توسعه تصویر مثبت از موسسه است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com