ورود کاربر

آموزش بهداشت امروزی

آموزش بهداشتمحیط مراقبت بهداشتی امروزی لزوم استفاده از رویکردهای سازماندهی شده برای آموزش بهداشت را ضروری کرده است، بطوریکه بیماران بتوانند نیازهای مراقبت بهداشتی خاص خود را برآورده نمایند. پرستاران بایستی در زمان برنامه ریزی آموزش بیمار عوامل معناداری را در نظر بگیرند که شامل در دسترس بودن خدمات مراقبت بهداشتی در خارج از محیط بیمارستانی، استفاده از ارائه کنندگان مختلف مراقبت بهداشتی برای رسیدن به هدف مراقبت و درمان، افزایش استفاده از راهبردهای مکمل و بدیل بجای رویکردهای سنتی به مراقبت است. در نظر گرفتن دقیق این عوامل می تواند برای بیماران اطلاعات جامعی فراهم سازد که برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد مراقبت بهداشتی خود ضروری است. تقاضای مشتریان مراقبت بهداشتی برای اطلاعات جامع در مورد وضعیت سلامتی خود در سراسر چرخه زندگی موجب تشدید نیاز به رویکرد آموزش بهداشت کلی نگر شده است، چیزی که هر روزه در مواجهه پرستار – بیمار رخ می دهد.

آموزش به عنوان یکی از وظایف پرستاری در استانداردهای ایالتی عملکرد پرستاری گنجانده شده است (ماده سه آیین اخلاق حرفه ای پرستاری). برای نمونه استاندارد و کد اخلاق دانشکده و انجمن پرستاران حرفه ای آلبرتا (CARNA, 2013) و کد اخلاق انجمن پرستاری کانادا (CNA, 2008) را بخوانید. آموزش بهداشت یکی از وظایف مستقل حرفه پرستاری است و پرستار مسئول بیمار این وظیفه را بعهده دارد. تمامی مراقبت های پرستاری به هدف ارتقاء، حفظ و بازیافت سلامتی؛ پیشگیری از بیماری ها؛ کمک به افراد برای سازگار شدن با اثرات باقیمانده بیماری انجام می شود. بسیاری از این اقدامات پرستاری از طریق آموزش بهداشت یا آموزش بیمار انجام می شود. پرستاران در نقش معلم و آموزش دهنده با چالش تمرکز بر نیازهای آموزشی جوامع و ارائه کردن آموزش های خاص بیماران و خانواده آنها مواجه هستند. آموزش بهداشت برای مراقبت پرستاری بسیار مهم است زیرا روی توانایی بیماران و خانواده آنها یا همراهان آنها در انجام فعالیت های مراقبت از خود مهم تاثیر دارد.

در هر تماسی که هر پرستار با بیمار دارد، چه آن شخص بیمار باشد یا معلولیت و ناتوانی داشته باشد، پرستار بایستی از آن به عنوان فرصتی برای آموزش بهداشت استفاده کند (کاربرد عملی مواد و بندهای اخلاق در پرستاری را بخوانید). گرچه افراد این حق را دارند که در مورد یادگیری یا عدم شرکت در آموزش تصمیم بگیرند (اخلاق پرستاری)، پرستاران مسئول هستند که اطلاعات لازم را عرضه کنند که به افراد در تشخیص نیازهای آموزشی و یادگیری خود انگیزه بدهد. محیط های آموزش ممکن است شامل خانه، بیمارستان، مراکز بهداشتی جامعه، مدارس، مکان های تجاری، موسسات خدماتی، پناهگاه ها، تسهیلات تصحیح و تادیب، گروه های مشتریان یا گروه های حمایتی باشد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com