ورود کاربر

ده خاصیت جالب مقاربت

ده خاصیت جالب مقاربت

وبگاه پرستارمقاربت و همخوابی چیست؟ تماس جنسی مفید و مناسب چه خاصیت هایی دارد؟ شعله های عشق و مقاربت فرای اتاق خواب را می سوزاند. سکس نه تنها احساس خوبی به شخص می دهد، می تواند برای سلامت وی نیز مفید باشد. در اینجا ده خاصیت مقاربت سالم و بهداشتی آمده است.

1- مقاربت به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند

وبگاه پرستارمطالعات قبلی نشان داده است که کارمندانی که از نظر جنسی فعال هستند و زندگی جنسی سالمی دارند، کمتر از مرخصی استعلاجی استفاده می کنند و کمتر بیمار می شوند.

وبگاه پرستاربدن کسانی که مقاربت سالم و مناسب دارند، آنچه که بدن برای دفاع در مقابل میکروب ها، ویروس ها و سایر مهاجمان به بدن نیاز دارد، را بیشتر دارد. محققان دانشگاه پنسیلوانیا دریافتند که دانشجویانی که یک یا دو بار در هفته مقاربت جنسی دارند، نسبت به دانشجویانی که خیلی سکس ندارند، سطح آنتی بادی بالاتری دارند.

وبگاه پرستارهرچند بایستی سایر اقدامات سبک زندگی سالم را نیز انجام داد تا سیستم ایمنی سرحال و قوی باشد، از قبیل:

  • رژیم غذایی صحیح
  • ورزش و فعالیت
  • خواب کافی و مناسب
  • واکسیناسیون و اقدامات ایمنی
  • استفاده از کاندوم در صورت شک به بیماری منتقله جنسی

2- تقویت قوای جنسی

وبگاه پرستارآیا طالب زندگی جنسی شاداب تر و سرحال تر هستید؟ آیا می خواهید توان جنسی خود را تقویت کنید؟ داشتن سکس موجب تقویت سکس می شود و قوای جنسی (لیبیدو) شما را افزایش می دهد. این حال تحقیق استریشر از دپارتمان زنان و زایمان دانشکده پزشکی فینبرگ شیکاگو است. زنانی که مقاربت منظم دارند، دارای واژن نرم تر با جریان خون و انعطاف پذیری بهتر هستند که موجب تقویت قوای آنها و میل آنها به مقاربت می شود.

3- بهبود کنترل مثانه در زنان

وبگاه پرستاربرای اجتناب از بی اختیاری ادراری داشتن لگنی با کف قوی مهم است، چیزی که در 30% زنان در مرحله ای از زندگی به مخاطره افتاده و کف لگن آنها ضعیف می شود. سکس خوب یک نوع ورزش و تمرین برای عضلات کف لگن است. زمانی که زن به ارگاسم می رسد، انقباضات این عضلات رخ می دهد که موجب تقویت آنها می شود.

4- کاهش فشار خون

وبگاه پرستارتحقیقات اخیر حاکی از ارتباط بین سکس و فشار خون است. مطالعات زیادی در این رابطه انجام شده و دریافته اند که مقاربت جنسی (نه masturbation یا ارضاء با دست) موجب کاهش فشار خون سیستولیک می شود. فشارخون سیستولیک همان عدد اول فشار خون است یعنی وقتی می گویند فشار 12 روی 8 است یعنی فشار خون سیستولیک 12 و فشار دیاستولیک 8 است.

5- مقاربت ورزش محسوب می شود

وبگاه پرستارمقاربت خود نوعی ورزش است، هر چند جایگزین دویدن زیر آفتاب یا حداقل تردمیل نمی شود. هنگام مقاربت بدن 5 کالری در دقیقه می سوزاند که چهار کالری بیشتر از تماشای تلویزیون است. علاوه بر سوختن کالری، ضربان قلب را بالا برده و از عضلات مختلف استفاده می شود. بنابراین بهتر است شروع کرده و یک برنامه منظم برای مقاربت منظم ایجاد کنید. همانند ورزش، یکنواختی به بیشینه شدن اثرات مفید سکس کمک می کند.

6- کاهش ریسک حمله قلبی

وبگاه پرستارزندگی جنسی خوب یعنی قلب خوب. علاوه بر اینکه سکس موجب بالا رفتن ضربان قلب می شود، به بالا رفتن سطح استروژن و تستوسترون کمک کرده و سطح این هورمون ها را متعادل می سازد. اگر هر کدام از این هورمون ها پایین باشد، تغییرات و مشکلاتی شروع می شود مثل پوکی استخوان و حتی بیماری قلبی. داشتن سکس بیشتر کمک کننده است. در مطالعه ای مشخص شد که مردان دارای حداقل دوبار سکس در هفته به میزان 50% کمتر در اثر بیماری قلبی می میرند در مقایسه با مردانی که بندرت سکس دارند.

7- تسکین درد

وبگاه پرستارقبل از اینکه آسپرین بخورید، یکبار به انزال و ارضاء برسید. تاثیر آن را خواهید دید. ارگاسم موجب بلوکه کردن درد می شود. ارگاسم هورمون هایی را افزایش می دهد که آستانه درد را زیاد می کنند. تحریک بدون ارگاسم نیز همین کار را می کند. در مطالعه ای مشخص شده است که تحریک واژن (آلت زنانه) موجب مسدود شدن پیام های درد کمر و پا می شود و در مطالعه دیگری بر روی بیماران مبتلا به آرتریت مشخص گردید که تحریک اندام تناسلی موجب کاهش درد آرتریت می شود. همین نتیجه در مورد کرامپ های قاعدگی دیده شده است. در مطالعه ای در ژاپن سردرد با ارگاسم برطرف شده است.

8- کاهش احتمال سرطان پروستات

وبگاه پرستاررفتن تا ته خط به کاهش احتمال ابتلا به سرطان پروستات کمک می کند. در مطالعه ای مردانی که زیاد دفع منی داشتند (حداقل 21 بار در ماه) به احتمال کمتر دچار سرطان پروستات شدند. این مطالعه در ژورنال انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده است. حتما لازم نیست که شریک جنسی داشته باشید، مقاربت با همسر، انزال در خواب (جنب شدن)، ارضاء با دست همگی به کاهش سرطان پروستات کمک می کنند. هنوز کاملا روشن نیست که آیا این تاثیر بطور کامل در اثر مقاربت جنسی است یا نه، زیرا عوامل زیادی در وقوع سرطان دخیل هستند، اما امتحانش ضرر ندارد.

9- بهبود خواب

وبگاه پرستاربعد از یک سکس خوب، راحتتر می توان خوابید. پس از ارگاسم (انزال)، هورمون پرولاکتین ترشح می شود که مسئول احساس راحتی و خواب آلودگی است. در مطالعه ای در هالیوود غربی سکس و خواب مورد بررسی قرار گرفته و مشخص گردید که افراد بعد از سکس راحتتر می خوابند.

10- کاهش استرس

وبگاه پرستارنزدیکی و آغوش کردن همسر موجب رفع استرس و اضطراب می شود. لمس و بغل کردن همسر موجب می شود بدن هورمون هایی ترشح کند که احساس خوبی به شخص می دهد. تحریک جنسی موجب آزاد شدن مواد شیمیایی در مغز می شود که موجب کاهش استرس و تنش و احساس خوشایند می شوند. مقاربت و صمیمیت می تواند اعتماد به نفس و خوشبختی شخص را تقویت کند. مقاربت تنها برای داشتن زندگی سالم تجویز نمی شود بلکه برای داشتن زندگی شاداب و برای خوشبختی نیز تجویز می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com