ورود کاربر

IV – راه های مختلف استفاده از پوست لیمو

راه های مختلف استفاده از پوست لیمو

1- درمان بیماری سفر

وبگاه پرستاراگر از بیماری سفر رنج می برید، به سادگی یک تکه پوست لیمو را مک بزنید و تهوع شما برطرف شده و احساس بهتری خواهید داشت.

2- سفید کردن لکه های تیره پوست

وبگاه پرستاربجای استفاده از کرم ها و لوسیون های سفید کننده، چرا از درمان های طبیعی خانگی استفاده نکنیم؟ این درمان طبیعی پوست لیمو است. چند تکه پوست لیمو را روی ناحیه مبتلای پوست قرار دهید. 30 دقیقه آن را رها کنید. توجه بعد از استفاده از پوست لیمو بر روی صورت در معرض نور خورشید قرار نگیرید.

3- تن کردن رنگ پوست

وبگاه پرستارنه تنها آب لیمو برای پوست خوب است، پوست لیمو نیز برای تن کردن پوست خوب است و اثرات تونیک قوی دارد.

4- به عنوان معطر کننده بخور

وبگاه پرستاراگر زمستان هوای اتاق شما خشک است، پوست لیمو را جوشانده و یا به دستگاه بخور خود اضافه کنید. اینکار موجب رطوبت بهتر هوا و خلق بهتر می شود.

5- رفع خستگی پا

وبگاه پرستارچند دقیقه پوست لیمو را بجوشانید. سپس یک چهارم فنجان بادام یا شیر به علاوه دو قاشق روغن زیتون و چند قطره روغن لیمو به آن اضافه کنید. حال پاهای خود را به مدت 15 تا 20 دقیقه داخل آن قرار دهید، اینکار موجب نرم و مرطوب شدن پوست پا و رفع خستگی می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com