ورود کاربر

III – راه های مختلف استفاده از روغن لیمو

راه های مختلف استفاده از روغن لیمو

1- فواید ضد ویروسی

وبگاه پرستارروغن لیمو حاوی موادی است که پلی فنول نامیده می شود و دارای خاصیت ضد ویروسی است. زمانی که این ماده برای تب خال استفاده می شود، بخوبی زخم های سرد (زخم تب خال) را برطرف می کند. توصیه می شود که برای پیشگیری از تب خال و درمان تب خال، روغن لیمو به مدت 6 روز به لب ها مالیده شود.

2- تاثیر نرم کنندگی

وبگاه پرستارروغن لیمو سرشار از ویتامین C است، بنابراین می توان برای تازه و صاف کردن پوست و نرم کردن پوست استفاده کرد تا پوستی صاف و سالم داشته باشیم.

3- درمان آلرژی ها

وبگاه پرستاردو قطره آب اسطوخودوس، دو قطره نعناع، چند اونس آب و دو قطره روغن لیمو را با هم مخلوط کنید. این مخلوط را در دهان ریخته و ببلعید. این کار به رفع حساسیت های معمول و رایج کمک می کند.

4- اضطراب و استرس

وبگاه پرستارچند قطره آب لیمو داخل دست خود ریخته و استنشاق کنید و چند قطره روی موهای خود ریخته و ماساژ دهید تا از اضطراب خالصی یابید. به علاوه، روغن لیمو را می توان به کاسه آب داغ ریخته و بخار آن را استنشاق نمود. اینکار به رفع اضطراب و آرامش فرد کمک می کند.

5- عفونت های حلق و لوزتین

وبگاه پرستارمیکروب ها در سراسر اتاق منتشر هستند، از ماساژ و غرغره نمک و چند قطره روغن لیمو برای ضد عفونی و تازه کردن گلوی خود استفاده کنید.

6- تصلب شرائین (آترواسکلروز)

وبگاه پرستاربرای جذب سریعتر، روغن لیمو را روی قفسه سینه خود بمالید و عطر لیمو را در اتاق خود پخش کنید، بدینوسیله جریان خون عروق بهبود می یابد.

7- کنترل فشار خون

وبگاه پرستارچند قطره روغن لیمو را به آب یا چای دارویی خود اضافه کرده و به عنوان راه طبیعی برای کنترل و تنظیم فشار خون از آن استفاده کنید.

8- صدمه مغزی

وبگاه پرستاربه عنوان یک درمان طبیعی برای صدمه مغز، روغن لیمو به شل شدگی و تقویت جریان خون مغزی و بهبودی سریعتر کمک می کند. کافی است روغن را روی سر، گردن و شانه ها بمالید.

9- تمرکز

وبگاه پرستارروغن لیمو را در اتاق خود پخش کنید یا روی موهای خود بمالید تا متمرکز شده و یادگیری یا کار خود را تقویت کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com