ورود کاربر

II – خواص زیبایی آب لیمو

خواص زیبایی آب لیمو

1- مراقبت مو

وبگاه پرستارثابت شده است که لیمو را می توان برای درمان مشکلات مو در مقیاس وسیع استفاده کرد. آب لیمو اگر به پوست سر انسان مالیده شود، مشکلات مختلفی از قبیل ریزش مو، شوره و سایر مشکلات مرتبط با مو یا پوست سر را برطرف می کند. برای داشتن مویی با درخشندگی طبیعی، آب لیمو را مستقیما به موهای خود بمالید.

2- سوختگی ها

وبگاه پرستاراگر اسکار سوختگی قدیمی دارید، استعمال آب لیمو بر روی اسکار موجب برطرف شدن اسکار به طور طبیعی می شود. از آنجایی که لیمو یک ماده خنک کننده است، احساس سوزش را در زمانی که پوست تحریک شده است، برطرف می کند.

3- خونریزی داخلی

وبگاه پرستاراز آنجایی که لیمو دارای خاصیت انعقادی و ضد عفونی کننده است، می تواند خونریزی داخلی را مرتفع کند. می توانید یک گلوله پنبه کوچک را به آب لیمو آغشته کرده و داخل بینی بگذارید که خوندماغ دارد.

4- سفید کردن دندان ها

سفید کردن دندان ها

وبگاه پرستارداشتن دندان سفید و درخشان آرزوی هر کسی است. هرچند درمان تخصصی سفید کردن دندان خیلی گران است. بنابراین کمی پول صرفه جویی کرده و از درمان خانگی برای سفید کردن دندان خود استفاده کنید. این سفید کننده خانگی دندان همان آب لیمو و جوش شیرین است. آب لیمو و جوش شیرین را با هم مخلوط کرده و به دندان خود بمالید. کمتر از یک دقیقه صبر کرده و با مسواک آن را به آرامی روی دندان بمالید.

5- رفع خستگی پا

وبگاه پرستاربه عنوان یک میوه گردش خون، لیمو دارای تاثیر ضد عفونی کننده و معطر است، بنابراین به شل شدن پاها و رفع خستگی کمک می کند. فقط کافی است مقداری آب لیمو به یک لگن آب ولرم اضافه کرده و پاهای خود را در آن قرار دهید تا عضلات پا شل شده و خستگی پای شما رفع شود.

6- محکم کردن ناخن ها

وبگاه پرستارهرچند ترکیبات زیادی برای محکم و سفت کردن ناخن ها در دسترس است، ساده ترین آنها مقداری روغن زیتون و آب لیمو است که به طور طبیعی و بدون عوارض ناخن ها را محکم و درخشان می کند. این ترکیب بخصوص برای ناخن های شکننده و نرم مفید است و ناخن های زرد را نیز سفید می کند.

7- نرم کردن لب های ترک خورده

وبگاه پرستارلیمو یک لایه بردار عالی برای لب های ترک خورده و پوسته پوسته است. این یک درمان زیبایی یک شبه است و تنها لازم است که یک لیمو را قاچ کرده و به لب های خود بمالید. صبح قبل از شستن صورت خود، دوباره لیمو را به لب خود بمالید. آب لیمو می تواند پوست مرده را که در اثر رژ لب ایجاد شده است، مرتفع کند.

8- سرکوب آکنه

رفع آکنه صورت با لیمو

وبگاه پرستارلیمو حاوی اسید سیتریک است و برای درمان آکنه بسیار موثر است. وجود ویتامین C در لیمو برای درخشندگی پوست مهم است در حالی که ماهیت قلیایی آن بیشتر انواع باکتری ایجاد کننده آکنه را می کشد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com