ورود کاربر

چای سبز

چای سبز


اگر به دنبال متابولیسم سریعتر هستید، چای سبز بنوشید. چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان ها است و به شما در نبرد با التهاب، سوختن چربی، افزایش انرژی بدن و شادابی کمک می کند. در مطالعه ای مشخص شد کسانی که روزانه 5 فنجان چای سبز می نوشند، دو برابر بیشتر وزن کم می کنند که بیشتر کاهش وزن در قسمت شکم و باسن رخ می دهد. چای سبز خطر پارکینسون را کاهش داده، از سرطان تخمدان، روده و مقعد، پوست و پروستات پیشگیری می کند. نوشیدن چای سبز با یک برش لیمو یا پرتقال بهتر است. تحقیقات دانشگاه پرودو نشان داد که آب لیمو یا پرتقال موجب افزایش ماندگاری محتوای آنتی اکسیدان چای سبز می شود، بنابراین دیرتر هضم شده و بیشتر در بدن می ماند.

بعدی برگشت به لیست قبلی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com