ورود کاربر

گارداسیل عضلانی

نام دارو: گارداسیل (Gardasil (PF) Intramuscular) عضلانی

نام ژنریک: واکسن پاپیلوما ویروس انسانی، کوادریوالنت/پی اف
موارد استفاده:

وبگاه پرستاراین دارو یک واکسن است که برای پیشگیری از سرطان مقعد، رشد بافت غیر طبیعی در مقعد یا زگیل های تناسلی استفاده می شود. در زنان و دختران همچنین گارداسیل برای پیشگیری از سرطان گردن رحم، واژن و جلوگیری از رشد بافت های غیر طبیعی در ناحیه پرینه زن که ممکن است سرطانی شوند؛ استفاده می شود.

وبگاه پرستاراین اختلالات عمدتا توسط نوع خاصی از پاپیلوماویروس انسانی (HPV) ایجاد می شوند. واکسن با افزایش دفاع طبیعی بدن (ایمنی بدن) در مقابل این ویروس بر علیه این بیماری ها مبارزه می کند.

وبگاه پرستارگارداسیل در مقابل تمامی انواع HPV ایمنی ایجاد نمی کند، بلکه برای انواع خاصی مفید است. این دارو برای پیشگیری از بروز بیماری استفاده می شود و در درمان بیماری های مقعد، گردن رحم، واژن، سرطان این نواحی یا زگیل های تناسلی تاثیری ندارد.

طریقه مصرف گارداسیل

وبگاه پرستاربرای مطالعه طریقه مصرف گارداسیل بهتر است به دستنامه واکسیناسیون موسسه یا منطقه خود مراجعه کنید. این واکسن به صورت داخل عضلانی در عضله باسن یا بالای بازو تزریق می شود.

وبگاه پرستارواکسن به صورت سه دوز جداگانه تزریق می شود. دوز دوم بایستی دو ماه بعد از اولین دوز واکسن تزریق شود و دوز سوم شش ماه بعد از اولین تزریق داده می شود. در مجموع، واکسن گارداسیل در فواصل روز اول، دو ماه بعد و چهار ماه بعد تزریق می شود. برای اینکه واکسن موثر باشد، بایستی حتما طبق این برنامه مصرف شود و تاریخ تزریق دقیقا رعایت شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com