ورود کاربر

8- سوخت مصنوعی ممنوع

سوخت مصنوعی ممنوع

وبگاه پرستارهر سر بالایی نهایتا یک سراشیبی در پایان راه دارد. وقتی که از کوه بالا می روید، مجبورید از شیب دره آن نیز پایین بیایید. نوشیدنی های انرژی زا چنین هستند. مکمل های انرژی زا نیز به همین دستور. سطح بالای انرژی با یک شیب تند انرژی کم همراه است. این سواری هرگز به مقصد نمی رسد زیرا تنها تا وسط جاده سوخت مصنوعی دارید و نیمه راه را بدون سوخت بروید. روغن های طبیعی مثل روغن نارگیل یا زیتون به همراه غذاهای طبیعی دیگر و بخصوص غذاهای خام منبع خوبی از انرژی هستند. علاوه بر صرفه جویی اقتصادی، یک دسته محرک که فقط برای مدت کوتاهی فعال هستند را از بدن خود دور می کنید، هورمون های خود را متعادل می سازید، نوسانات انرژی و خلق بالا و پایین را حذف می کنید، شب ها بهتر می خوابید و ریتم طبیعی خوبی خواهید داشت.

منابع:

1. Moe, P.W., "Future directions for energy requirements and food energy values", J Nutr. 1994 Sep;124(9 Suppl):1738S-1742S.

2. Roehers, T., "Ontogenetic development of the human sleep-dream cycle". Science, 152: 604–619.

3. Ansorge, A., Metcalf, E. et al., Tired? Depressed? It may be hidden allergies, NBC News Archive.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com