ورود کاربر

5- نگذارید بنزین تان تمام شود

نگذارید بنزین تان تمام شود

وبگاه پرستاربخورید. اما منظم بخورید. اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی و به نسبت سالم پروتئین، چربی، قند در هر وعده غذایی مصرف کنید. به خودتان گرسنگی ندهید و اجازه ندهید بدنتان گرسنگی را احساس کند. هر دو تا سه ساعت یکبار چیزی بخورید تا از خاموش شدن موتور بدن (و ذهن) جلوگیری شود، زیرا گرسنگی موجب می شود که بدن به دنبال منابع انرژی دیگر باشد، انرژی که بایستی از غذا دریافت کند اما دریافت نمی کند. رژیم غذایی و وعده های غذایی و غذاهای نامناسب و نامنظم موجب نوسان سطح قند خون و انرژی بدن می شود. همیشه باک قند و انرژی خود را پر نگهداری کنید.

وبگاه پرستارسایر مزایا: متابولیسم سوخت، پیشگیری از حشو خواری پایان شب یا غروب یا خوردن خیلی زیاد در یک زمان، کمک به برنامه ریزی و کاهش میل به خوردن هرچیزی که در دسترس است.

منابع:

1. Moe, P.W., "Future directions for energy requirements and food energy values", J Nutr. 1994 Sep;124(9 Suppl):1738S-1742S.

2. Roehers, T., "Ontogenetic development of the human sleep-dream cycle". Science, 152: 604–619.

3. Ansorge, A., Metcalf, E. et al., Tired? Depressed? It may be hidden allergies, NBC News Archive.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com