ورود کاربر

3- باک خود را تخلیه و تمیز کنید

باک خود را تخلیه و تمیز کنید

وبگاه پرستارغذاهای مصرفی خود را جدی بگیرید. اگر بنزین معمولی در پورشه بریزید، نباید انتظار سرعت و عملکرد خوب از آن داشته باشید. غذاها را از نظر آلرژی تست کرده و غذاهایی که برای شما آزارنده است، به هر شکلی، از رژیم خود حذف کنید. برنامه های تخلیه و تمیز سازی برای سم زدایی بدن مفید است. اگر مدتی رژیم غذایی سالم خود را رعایت کنید، خیلی زود عادت کرده و بدن خود را به تغذیه صحیح عادت می دهید. غذاهای واقعی (خام، سبز، ابر غذاها، غذاهای تمیز و غیره) بطور طبیعی سیستم را از انرژی طبیعی سرشار می کنند. غذاهای بی ارزش و پردازش شده مثل فست فودها، آلرژی غذایی و قند زیاد سیستم را خاموش می کند.

وبگاه پرستاردر یک مطالعه سه ساله بر روی 36 فرد مبتلا به آلرژی دریافتند که 69% با خوردن غذاهای آلرژی دهنده تحریک پذیر می شوند، 63% خیلی خسته می شوند و 41% به سختی می توانند بیدار شوند، 31 درصد نیز احساس غمگینی می کردند. غذایی که آلرژی می آورد موجب احساس خستگی و بی حالی می شود. اگر به گلوتن یا قند خاصی حساس هستید، بدن بیشتر انرژی خود را صرف هضم و دفع آن از سیستم می کند و انرژی موجود برای عملکرد مابقی سیستم ها کاهش می یابد. راه ساده جلوگیری از آلرژی گنجاندن سبزیجات خام و ارگانیک در رژیم غذایی است. کلم پیچ و اسفناج افزودنی های عالی هستند و با سوپ بادام زمینی یا کره بادام عالی می شوند.

وبگاه پرستاراز مزایای دیگر صحیح خوردن داشتن پوست روشن، ناخن و موی محکم و قوی، هضم بهتر، سردرد کمتر، دفع چربی، نخوردن غذاهای حشو، زندگی طولانی تر و سالم تر است.

منابع:

1. Moe, P.W., "Future directions for energy requirements and food energy values", J Nutr. 1994 Sep;124(9 Suppl):1738S-1742S.

2. Roehers, T., "Ontogenetic development of the human sleep-dream cycle". Science, 152: 604–619.

3. Ansorge, A., Metcalf, E. et al., Tired? Depressed? It may be hidden allergies, NBC News Archive.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com