ورود کاربر

2- چراغ ها را خاموش کنید

2- چراغ ها را خاموش کنید

وبگاه پرستاراطمینان حاصل کنید که قبل از خواب نور خیره کننده مثل نور صفحه کامپیوتر، نمایشگر موبایل، لامپ اتاق به چشم شما نتابد. حداقل یکساعت قبل از خواب نورهای خیره کننده و شدید را خاموش کنید. نور روشن موجب کاهش سطح ملاتونین و فعال سازی سلول های مغزی می شود. ریتم سیرکادین (چرخه شبانه روز) بدن تحت تاثیر نور است. به همین خاطر است که ساعات خواب ملت در قاره های مختلف با هم فرق دارد. ما یک سوم زندگی خود را در خواب می گذرانیم یا حداقل بایستی بگذرانیم.

وبگاه پرستارسعی کنید شب در تاریکی مطلق بخوابید. پرده زدن به پنجره ها هم کمک کننده است. بهتر است شارژر های الکترونیک را در اتاق دیگری تعبیه کنید و نور شارژر موبایل یا لپ تاپ مزاحم خواب شما نشود. بهترین زمان برای خوابیدن بین ساعت 10 شب تا 2 صبح است. خوابیدن در این ساعات موجب خواب کامل و تکمیل چرخه REM، شانس بیشتر هفت تا هشت ساعت خواب شبانه، سرحال بودن صبحگاهی و شارژ و انرژی داشتن در طول روز است.

منابع:

1. Moe, P.W., "Future directions for energy requirements and food energy values", J Nutr. 1994 Sep;124(9 Suppl):1738S-1742S.

2. Roehers, T., "Ontogenetic development of the human sleep-dream cycle". Science, 152: 604–619.

3. Ansorge, A., Metcalf, E. et al., Tired? Depressed? It may be hidden allergies, NBC News Archive.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com