ورود کاربر

سفیده چشم : صلبیه

صلبیه (Sclera) یک لایه سفید، متراکم و فیبروزی و ادامه لایه خارجی چشم است. بخشی از صلبیه از جلوی چشم دیده می شود اغلب به آن سفیده چشم گفته می شود. صلبیه یک ساختار سخت و محافظ برای محتوای داخل چشم ایجاد کرده و در جلو به قرنیه وصل می شود، نقطه ای که به آن لیمبوس (Limbus) گفته می شود.

عضلات چشمی از بیرون به صلبیه متصل بوده و به حرکت چشم کمک می کنند. بخشی از ملتحمه که تحریک بسیار ناچیزی دارد از جلو به صلبیه متصل است. از داخل، صلبیه شکل و سایز چشم را حفظ کرده، لایه خونی تغذیه کننده داخل چشم را در خود دارد که کروئید نامیده می شود و به ثابت نگهداشتن فشار داخل چشمی کمک می کند. فشار داخل چشم در ادامه بحث می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com