ورود کاربر

مجرای مشیمیه

مجرای مشیمیه (Uveal Tract) از عنبیه، اجسام مژگانی و مشیمیه (Choroid) تشکیل شده است.

مشخصات مجرای مشیمیه

مشخصات مجرای مشیمیه عبارت است از:

  • عنبیه (Iris): یک بافت عضلانی تخت، شعاعی و مدور است که در جلوی عدسی واقع شده است. عنبیه مقدار نور وارده به چشمان را از طریق تغییر سایز مردمک کنترل می کند.
  • جسم مژگانی (Ciliary body): از عضلات مژگانی، pars plicate و pars plana تشکیل شده است و دارای سه وظیفه کلی ست:
    • جسم مژگانی زلایه را برای قرنیه و عدسی ترشح می کند
    • جسم مژگانی کشش لازم به شبکه ترابوکولار (Trabecular meshwork) ایجاد می کند که این شبکه توری را باز کرده و جریان زلالیه به خارج را فراهم می سازد.
    • عضله مژگانی به تطابق کمک می کند (به چشمان در تمرکز بر اشیای دور و نزدیک کمک می کند)
  • مشیمیه (Choroid) ادامه جسم مژگانی است و بین صلبیه (sclera) و شبکیه (retina) قرار گرفته و امر تغذیه شبکیه را بعهده دارد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com