ورود کاربر

استخوان ها : حدقه چشم

حدقه چشم یک حفره استخوانی است که چشم را احاطه کرده است و منطقه ای ایمن برای بافت نرم چشم ایجاد کرده است. حدقه چشم از هفت استخوان تشکیل شده است: استخوان پیشانی (Frontal)، استخوان آرواره ای (Maxillary)، استخوان گونه ای (Zygomatic)، استخوان گوه ای (Sphenoid)، استخوان غربالی (Ethmoid)، استخوان اشکی (Lacrimal) و استخوان کامی (Palatine).

استخوان ها حدقه چشم
استخوان ها : حدقه چشم

در انتهای استخوان حدقه چشم که به شکل گلابی است، یک سوراخ کوچک وجود دارد که عصب بینایی از آن وارد شده و تبادل پیام بین چشم و مغز را بعهده دارد. حجم حدقه چشم یک فرد بالغ حدود 30 میلی لیتر (1 اونس) است. از آنجایی که چشم فقط یک سوم این فضا را اشغال می کند، فضای کافی برای نگهداری بافت چربی، عروق خونی، اعصاب، دستگاه اشکی و عضلات خارج چشمی وجود دارد.

دیواره حدقه چشم از استخوان های محکمی ساخته شده است که می تواند از چشم محافظت کند.

محافظت از چشم در مقابل ضربه
محافظت از چشم در مقابل ضربات

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com