ورود کاربر

سالمندان

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها

وبگاه پرستارهمانطور که سن شخص بیشتر می شود و به کهنسالی نزدیک می شود، تغییرات دژنراتیو در ارگان ها رخ می دهد و در پیری این تغییرات بیشترین مقدار است. تغییرات مرتبط با کهنسالی عبارتند از:

  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت کاهش تدریجی ظرفیت و توان جسمی
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت کاهش توانایی بهبودی و ترمیم
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت کاهش توانایی جبران استرس
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت افزایش استعداد ابتلا به بیماری ها

وبگاه پرستارنرخ دژنراسیون ارگان ها متفاوت است. در حالی که بعضی از سیستم های بدن مثل سیستم عصبی از 30 تا 80 سالگی تنها 10 تا 15 درصد کاهش عملکرد دارد، بعضی از سیستم ها مثل سیستم کلیوی در همان فاصله بیشتر از 60 درصد کاهش عملکرد دارد. تغییرات خاص سالمندی و کهنسالی که روی تعادل مایعات، الکترولیت ها و اسید-باز موثر است عبارتند از:


لینک مطالب مرتبط


منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com