ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

11- لوسیون گوجه فرنگی

لوسیون گوجه فرنگی

وبگاه پرستارگوجه فرنگی عموما در درمان های خانگی پوست استفاده می شود زیرا دارای خاصیت جمع کنندگی است و به رفع چربی اضافه پوست کمک کرده، پوست را کشیده و جمع می کند و با کم کردن سایر سوراخ ها و منافذ روی پوست صورت کمک می کند. به علاوه، گوجه فرنگی حاوی لیکوپن (lycopene) و آنتی اکسیدان است که فرآیند پیری پوست را به تاخیر انداخته و ترمیم پوست را تسریع می کند.

مواد لازم:
  • یک قاشق آب گوجه فرنگی
  • 3 تا 4 قاشق آب لیمو
روش استفاده:
  • آب گوجه فرنگی را با آب لیموی چکیده بخوبی مخلوط کنید
  • لوسیون را یک دست روی صورت خود بمالید
  • لوسیون را به مدت 15 دقیقه روی پوست خود رها کنید و سپس با آب ساده بشویید
  • این درمان را 2-3 بار در هفته انجام دهید

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com