ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

10- آب لیمو و آناناس

آب لیمو و آناناس

وبگاه پرستاربا استفاده از یک تکه پارچه تمیز لوسیون آب لیمو و آب آناناس را به صورت خود بمالید، بخصوص به نواحی که منافذ و سوراخ های بزرگ دارد. هر دوی آب لیمو و آب آناناس حاوی آنزیم های طبیعی هستند که برای روشن کردن و سفت کردن پوست صورت مفید هستند و همزمان پوست را درخشان و شفاف می کنند. این یک درمان خانگی آسان برای منافذ پوست صورت است.

مواد لازم:
  • پارچه تمیز
  • یک فنجان آب آناناس
  • یک قاشق آب لیمو
روش استفاده:
  • لوسیون آب آناناس و آب خیار را با هم ترکیب و هم بزنید
  • پارچه تمیز را داخل لوسیون فرو برده و به مدت یک دقیقه روی صورت خود بگذارید
  • صورت خود را با آب گرم بشویید
  • توجه داشته باشید که اگر صورت شما حساس است، قبل از اعمال این لوسیون از کرم مرطوب کننده استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که مرکبات پوست شما را دچار ترک نمی کند

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com