ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

9- آب خیار، آب لیمو و گلاب

آب خیار، آب لیمو و گلاب

وبگاه پرستارعلاوه بر آب لیمو، آب خیار و گلاب نیز برای پوست مفید هستند و به رفع منافذ بزرگ پوست کمک می کنند. بنابراین ترکیب این سه ماده یک راه عالی برای درمان منافذ و سوراخ های بزرگ پوست صورت در منزل است.

مواد لازم:
  • یک قاشق آب لیمو
  • نصف قاشق آب خیار
  • یک فنجان گلاب
روش استفاده:
  • آب لیمو، آب خیار و گلاب را با هم مخلوط کرده و خوب هم بزنید
  • مخلوط را روی پوست خود که دارای منافذ است بمالید تا آن را تمیز کرده، پوست را روشن و جمع کند تا منافذ کوچکتر شوند
  • این درمان را 2-3 بار در هفته انجام دهید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com