ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

8- ماسک مولتانی میتی

مولتانی میتی

وبگاه پرستارمولتانی میتی (Multani Mitti) که تحت عنوان خاک رس قهوه ای نیز شناخته می شود، نوعی خاک است که برای درمان منافذ بزرگ پوست عالی است. این ماسک خاصیت جذب چربی اضافه پوست داشته و لایه برداری می کند. به علاوه، کدورت، اسکار، لکه، آسیب پوستی ناشی از اشعه خورشید را برطرف می کند.

مواد لازم:
  • یک قاشق گلاب
  • دو قاشق مولتانی میتی
روش استفاده:
  • گلاب را با خاک رس قرمز مولتانی میتی مخلوط کرده و خمیر درست کنید
  • خمیر را روی صورت خود بمالید و اجازه دهید خشک شود (حدود 20 دقیقه)
  • ماسک را با مالش برطرف کنید و سپس صورت خود را با آب سرد بشویید
  • این ماسک را یک یا دو بار در هفته استفاده کنید

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com