ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

7- جوش شیرین

جوش شیرین

وبگاه پرستارجوش شیرین نیز به عنوان یک درمان خانگی برای منافذ بزرگ پوست در نظر گرفته می شود. این ماده تاثیر لایه برداری دارد و چربی مازاد، چرک و پوست های مرده را بر می دارد. به علاوه، جوش شیرین به تعادل سطح pH پوست کمک می کند و بعضی از مشکلات پوستی مثل آکنه و جوش را با خواص ضد التهابی و ضد میکروبی خود کاهش می دهد.

مواد لازم:
  • دو قاشق جوش شیرین
  • دو قاشق آب ولرم
روش استفاده:
  • جوش شیرین را با آب ولرم مخلوط کنید
  • مخلوط را روی پوست خود پخش کرده و با حرکات دایره ای به مدت 10 ثانیه ماساژ دهید
  • سپس ماسک را با آب سرد بشویید
  • این درمان را روزانه به مدت یک هفته انجام دهید. سپس دفعات را به 3 تا 5 بار در هفته کاهش دهید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com