ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

3- سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ

وبگاه پرستاراز دیرباز سفیده تخم مرغ استفاده می شده است، زیرا دارای خاصیت جمع کنندگی و انقباض پوست و روشن کننده پوست است. ساختن ماسک سفیده تخم مرغ یک راه عالی برای درمان خانگی روزنه ها و منافذ بزرگ پوستی است. در عین حال چربی اضافه پوست را به طور موثری خارج می کند.

مواد لازم:
  • سفیده یک عدد تخم مرغ
روش استفاده:
  • سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کرده و خوب هم بزنید
  • محلول حاصل را یکدست روی پوست صورت خود بمالید
  • اجازه دهید بطور کامل در هوای آزاد خشک شود، سپس آن را بشویید
  • این ماسک را یک یا دو بار در هفته استفاده کنید.
تذکر

وبگاه پرستاربایستی بلافاصله پس از استعمال سفیده تخم مرغ بر روی پوست خود، صورت را با یک تکه دستمال بپوشانید. زمانی که ماسک خشک شد، اگر آن را به صورت ورقه ای از روی پوست بردارید، نتیجه بهتر خواهد بود. این کار را به طور منظم و در زمان مشخص، هفته ای دو بار انجام دهید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com