ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

2- سرکه شربت سیب

سرکه شربت سیب

وبگاه پرستارسرکه شربت سیب برای جمع شدن پوست، کاهش سایز روزنه ها و منافذ پوستی و بازیافت تعادل pH پوست مفید است. بنابراین، به عنوان یک ترکیب طبیعی یا روشن کننده پوست شناخته شده می باشد و به عنوان درمان خانگی برای بسیاری از مشکلات پوستی استفاده می شود. به علاوه، سرکه سیب را می توان برای درمان آکنه استفاده کرد، زیرا دارای خاصیت ضد التهاب و ضد میکروبی است.

مواد لازم:
  • یک قاشق غذاخوری سرکه سیب
  • دو قاشق غذاخوری آب
  • یک گلوله پنبه
روش استفاده:
  • سرکه سیب ارگانیک را با آب مخلوط کنید.
  • گلوله پنبه را در آن آغشته کنید و به صورت دایره ای روی پوست خود بمالید
  • اجازه دهید این ترکیب 5 دقیقه روی پوست شما بماند، سپس آن را بشویید
  • این درمان را هر روز غروب و پس از تمیز کردن صورت خود انجام دهید
  • بعد از انجام این رویه، از کرم مرطوب کننده برای پوست خود استفاده کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com