ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

1- یخ

یخ

وبگاه پرستاریخ بعنوان یک درمان خانگی برای روزنه های بزرگ روی پوست استفاده می شود، زیرا خاصیت منقبض کننده داشته و روزنه های بزرگ پوست را جمع می کند. این درمان بسیار ساده و موثر است و تاثیر جمع کنندگی بر پوست دارد. می توانید برای کاهش سایز روزنه های پوستی، قبل از آرایش یخ روی آنها بگذارید. همچنین به گردش خون و تغذیه پوست کمک کرده، سلامت پوست را تقویت می کند.

مواد لازم:
  • چند قالب یخ
  • پارچه تمیز
روش استفاده:
  • قالب یخ را داخل پارچه تمیز گذاشته و فقط برای 15 تا 30 ثانیه روی پوست بگذارید.
  • این کار را چند بار تکرار کنید و با دیدن بهبودی، دفعات استفاده را کاهش دهید.
تذکر:
  • می توانید از آب یخ نیز استفاده کنید و صورت خود را یکبار در روز با آب یخ بشویید.
  • برای افزایش خواص و فایده این درمان، می توانید چای سبز، آب خیار، آب سیب یا گلاب به یخ اضافه کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com