ورود کاربر

تست های تشخیصی حیاتی

توجه: در این بخش تنها مروری مختصر بر تست های تشخیصی حیاتی برای مراقبت از بیماران قلبی و عروقی آمده است. هر یک از این تست ها با جزئیات کامل و بطور مفصل در بخش معاینات فیزیکی بحث خواهند شد.

غربالگری سم شناسی ادرار (Urine Toxicology Screening)

این آزمایش برای تشخیص وجود دارو در ادرار انجام می شود. غربالگری ادرار به غربالگری خون ترجیح داده می شود زیرا نمونه ادرار حاوی مواد برای چندین روز پس از گرفتن نمونه قابل استفاده است، در حالی که نمونه خون بعد از چند ساعت کاهش می یابد. نمونه مو و ناخن ممکن است برای تست های خاص لازم باشد. این تست برای شناسایی مواد و داروهای مرسوم از قبیل الکل، استروئیدهای آنابولیک، آمفتامین ها، باربیتورات ها، بنزودیازپین ها، کانابینوئیدها، کوکائین، متامفتامین ها، مخدرها، فن سیکلیدین، پروپوکسیفن انجام می شود.

قبل از تست گرفتن رضایت نامه الزامی است، اگر نمونه برای اهداف طبی/حقوقی لازم است. نمونه گیری ادرار بایستی تحت پایش گرفته شود تا از عدم تغییر و دستکاری نمونه اطمینان حاصل شود. بایستی از داروی تجویز شده توسط پزشک آگاهی داشت زیرا روی نتیجه تست ممکن است تاثیر داشته باشد.

فرآیند پرستاری درد

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com