ورود کاربر

فهرست مطلب

اعتیاد به مواد (Drug Addiction)

اعتیاد به مواد

اعتیاد مواد یا دارو سوء مصرف بلند مدت مواد قانونی و غیرقانونی است که منجر به مشکلات بین فردی، اجتماعی و خانوادگی می شود. اعتیاد زمانی رخ می دهد که استفاده از مواد موجب وابستگی غیرطبیعی جسمی و روانی به مواد شود که در آن قطع ناگهانی ماده موجب ترومای شدید شود. این با تحمل فرق دارد که در آن اثربخشی مطلوب دارو در طول زمان کاهش می یابد. مقادیر بالاتر مواد بایستی برای رسیدن به همان اثر استفاده شود. اعتیادهای متعددی معمولا به صورت ناتوانی در انجام ملزومات شغلی، مسئولیت های تحصیلی یا تعهدات خانوادگی و وظایف فردی مشخص می شوند.

مشکل چیست؟

بیمارانی که داروهای مسکن به منظور رسیدن به احساسی غیر از تسکین درد مصرف می کنند بیشتر در خطر اعتیاد هستند. اعتیاد یک مشکل چند جانبه است که در اثر فشار همسالان، فاکتورهای ژنتیک، عدم مواجهه اجتماعی، استرس، افسردگی، اضطراب روانی و مغزی رخ می دهد. کسانی که عضوی از خانواده اشان اعتیاد دارد یا خودشان در گذشته اعتیاد داشته اند، در ریسک بیشتری هستند. فشارهای اجتماعی و فشارهای محیطی می توانند روی احتمال معتاد شدن تاثیر بگذارند. محققان تعیین کرده اند که مصرف بلند دارو می تواند عملکرد مغزی را تغییر دهد، که موجب افزایش اجبار به مصرف مواد و دارو می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com