ورود کاربر

همکاران گرامی

ورود شما به وبگاه پرستار را خیر مقدم می گوییم. حضور شما را در این جمع مغتنم می شمریم. لطفا برای ورود به بخش مورد نظر خود، روی دکمه مربوطه کلیک نمایید. وبگاه پرستار به همکاری و مشارکت کلیه همکاران نیازمند است. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. برای ارسال نظرات، مقالات، جزوات، مطالب و … باما تماس بگیرید.

تذکر: وبگاه پرستار در ابتدای راه است و در حال بلوغ. هر روزه مطالب جدیدی به وبگاه اضافه می شود، اگر مطلب مورد نظر خود را پیدا نکردید، مطمئن باشید که در بازدید بعدی پیدا می کنید. شما می توانید مطلب مورد نظر خود را از فرم تماس با ما درخواست کنید. چون مطالب پرستار زیاد است اما هنوز به طور کامل وب نویسی نشده است.


دانلود کتاب

در این بخش کتاب های پرستاری به روز ترجمه شده و برای دانلود رایگان در دسترس همکاران قرار داده شده است.

دانلود کتاب

دانلود پایان نامه

در این بخش از دانلود سنتر پایان نامه ها و پروپوزال های پرستاری داخلی و خارجی برای دانلود رایگان ارائه شده است.

دانلود پایان نامه

دانلود مقاله

در این بخش مقاله ها و مطالب منتشر شده داخلی و خارجی و به روز پرستاری برای دانلود رایگان ارائه شده است.

دانلود مقاله


دانلود نرم افزار

در این بخش نرم افزارهای عمومی و تخصصی پرستاری برای دانلود رایگان ارائه شده است از قبیل نرم افزارهای آماری، اسکریپت نویسی و غیره.

دانلود نرم افزار

دانلود آیین نامه

مطالب این بخش شامل آیین نامه ها و فرم ها از قبیل آیین نگارش پایان نامه، فرم تدوین پروپوزال، پیش پروپوزال، فرم الف، فرم ب و ... است.

دانلود آیین نامه

دانلود متفرقه

مطالب ارائه شده برای دانلود در این بخش شامل مواردی چون عکس، پوستر، فراخوان سمینار، طریقه گرفتن پذیرش مقاله و چاپ و ... است.

سایر موارد


 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com