ورود کاربر

چهارده دستور آماده کردن آب دیتوکس برای رفع پف آلودگی و سایز بدن

آب دیتوکس

باور دارید که می توانید شکم خود را بدون شمارش کالری، عرق کردن زمین ورزش، یا پیروی از مدل و روند ضد چاقی امروزی، شکم خود را به صورت سریع و آنی صاف کنید؟ یکی از راه کارها نوشیدن آب دیتوکس (سم زدایی یا detoxifying) است.

بیرون ریختن استرس و اسنک هایی که در طول روز کاری به خورد بدن داده اید، بی تردید یک عادت بهداشتی مهم در افراد سالم است، همانطور که تلاش می کنند غذای سالم و به موقع بخورند. اما وزن ناشی از خوردن آب می تواند روی شکم شما بماند و اینجا است که راز آب ساده معلوم می شود. گوشت و پوست میوه های خاصی دارای خاصیت سم زدایی است، آنها را به طور کامل در آب خود بگذارید تا از مزایای آن بهره مند شوید و در عین حال آب مطبوع و خوشمزه ای روزانه بنوشید. در اینجا بعضی از این آب های دیتوکس محبوب آماده است:


آب دیتوکس گریپ فروت – نعناع

آب دیتوکس گریپ فروت – نعناع

گریپ فروت حاوی ترکیبی است که قند خون را تثبیت کرده و چربی را می سوزاند، نعناع هم بخاطر خاصیت سرکوب کنندگی اشتها معروف است. در مطالعه ای در مجله طب نورولوژی و ارتوپدی آمده است که گروه تحت مطالعه که هر دو ساعت نعناع استشمام کرده بودند، در طی یک ماه 5 پوند بیشتر وزن کم کرده بودند، در مقایسه با گروه کنترل که نعناع استشمام نکرده بودند.


آب دیتوکس لیمو – شوید، زغال لخته – لیمو، خیار – لیمو و توت فرنگی

آب دیتوکس لیمو

میوه ها را به ترتیب نوشته شده اضافه کنید. این یک دیتوکس میوه خونسرد و متعادل کننده، طعم شیرین، گیاهی و سرراست است. حتی می توانید از این آب در وان حمام نیز استفاده کنید. خاصیت آب دیتوکس علاوه بر سم زدایی این است که تنوعی در نوشیدنی های شماست. (مترجم: نمی دانم سبزی شوید است یا شویت یا شوویت یا شووید؛ لیمو-شوید یعنی میوه لیمو به علاوه سبزی شوید).


آب دیتوکس سبز

آب دیتوکس سبز

این آب حاوی خیار، لیمو ترش، سیب سبز و سبزی لیمون گرس است؛ واقعا یک شیشه آب استثنایی نیست! سیب سبز اثر کاهش اشتهایی به قوت نعناع دارد، بنابراین دو برابر شما را سیر نگه می دارد، وقتی در طول روز جرعه جرعه بنوشید. این آب شما را سیر نگهداشته، در حالی که سیب سبز اشتهای شما را کاهش می دهد.


آب دیتوکس تمشک، پرتقال و نعناع؛ لیمو شیرین، لیمو ترش، نعناع و توت فرنگی؛ تمشک، زغال لخته و نعناع

آب دیتوکس تمشک، پرتقال

این دیتوکس مورد علاقه افراد زیادی است. از ترکیب زغال لخته و لیمو نترسید، آنقدر قدرتمند نیست، در عین حال حاوی ترکیبات قدرتمندی است که چربی شکم را سوزانده و آب تجمع یافته در شکم را دفع می کند.


آب دیتوکس توت فرنگی، لیمو و نعناع

آب دیتوکس توت فرنگی، لیمو و نعناع

این آب دیتوکس را بایستی بدون شکر آماده کنید. ترکیبات موجود در پوست لیمو آنزیم های کبدی را تحریک کرده و توکسین ها را از بدن خارج می سازد، روده تنبل را به حرکت می اندازد، شکم پر و متورم را تخلیه و شما را برای مهمانی آخر روز آماده می کند.


آب دیتوکس زغال لخته، رزماری و لیمو

آب دیتوکس زغال لخته، رزماری و لیمو

گیاهان کوهی خوش طعم مثل رزماری (اکلیل کوهی)، آویشن، شوید، نعناع و مریم گلی همگی متعادل کننده میوه های شیرین هستند و یک نوشیدنی ترکیبی عالی حاصل می شود که از آن خسته نمی شوید. سعی کنید از ترکیب کلاسیک مریم گلی و زغال لخته، توت فرنگی و ریحان، گشنیز و انبه، یا تمشک و نعناع استفاده کنید.


آب دیتوکس انبه، لیمو و آناناس

آب دیتوکس انبه، لیمو و آناناس

این میوه های گرمسیری مطلوب همه نوع جوانه چشایی است و کسری از کالری ها و قند موجود در نوشیدنی های شیرین را می سوزانند. آناناس سرشار از ترکیب بروملین (bromelain) است، آنزیمی که خاصیت ضد التهابی دارد و ریکاوری پس از ورزش شما را تسریع می کند.


آب دیتوکس کیوی، زغال لخته و نعناع

آب دیتوکس کیوی، زغال لخته و نعناع

اگر شکم قلمبه و یبوست دارید و اطمینان به خود را از دست داده اید، لباس تنگ و بدنی نمی توانید بپوشید، این ترکیب سم زدای میوه ای پاسخ مشکل شماست. محققان معتقدند که کیوی یبوست را رفع می کند، و می تواند به صاف شدن شکم شما کمک کند.


آب دیتوکس پرتقال – زغال لخته

آب دیتوکس پرتقال – زغال لخته

تمامی میوه های گروه توت دارای خاصیت مبارزه با چربی هستند، کم کالری بوده و میل به غذای شیرین را سرکوب می کنند، سرشار از پلی فنل هستند که به سوختن چربی ها کمک می کند و از تشکیل و ذخیره مجدد چربی ها جلوگیری می کند. اما بهترین توت همان تمشک و زغال لخته است که در آب دیتوکس خود بگنجانید. علاوه بر پیشگیری از تشکیل سلول های چربی، به پیشگیری از سرطان، دیابت و تغییرات حافظه ناشی از کهولت سن کمک می کنند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com