ورود کاربر

جنون و مراقبت تسکینی

جنون تخریب بافت مغزی است. گرچه بیماری کند پیشرفت می کند، نهایتا موجب توقف عملکرد مغزی می شود. خانواده هایی که از عزیز مبتلا به جنون خود مراقبت می کنند به حمایت و پشتیبانی زیادی نیاز دارند و استفاده از خدمات مراقبت تسکینی برای آنها کمک بزرگی است.

علائم و درمان جنون – نقش مراقبت تسکینی

مراقبت تسکینی نوعی خدمات مراقبتی تسکینی برای افراد مبتلا به بیماری های جدی و لاعلاج از قبیل جنون است. هدف از مراقبت تسکینی بهبود کیفیت زندگی بیمار و خانواده وی است. می توان مراقبت تسکینی را برای بیماران در هر سنی و هر مرحله ای از بیماری در بیمارستان و مراکز سرپایی یا منزل استفاده کرد.

مراقبت تسکینی جنون بیشتر برای کمک به خانواده در رفع رنج و مشکلات بیمار است. مراقبت تسکینی برای خانواده بیمار مبتلا به جنون که بصورت 24/7 زیر استرس هستند، بسیار ارزشمند است. زیرا بیماران به تدریج حافظه خود را از دست می دهند و به تدریج هماهنگی دست – چشم، مهارت های حرکتی و توانایی انجام فعالیت های روزمره از قبیل حمام کردن و پوشیدن لباس را از دست می دهند. بتدریج بیماران نمی توانند گرسنگی و تشنگی خود را تشخیص بدهند و توانایی تغذیه و خوردن را از دست می دهند.

بجز مواردیکه هدایت خانواده بیمار توسط متخصصین مراقبت بهداشتی از قبیل پرستار بیمار از مراحل اولیه بیماری شروع شده است، معمولا خانواده با تصمیمات سختی مواجه می شوند زمانی که بیمار دیگر نمی تواند غذا بخورد. غالباً دست به تغذیه مصنوعی (از طریق لوله معده یا وریدی) می زنند. متاسفانه تحقیقات پزشکی روش تغذیه دیگری برای عمر طولانی این بیماران نتوانسته است پیدا کند. این روش تغذیه با عفونت ریه و پنومونی مکرر همراه است.

یکی دیگر از چالش های مراقبت از بیمار مبتلا به جنون، پیشرفت نامحسوس آن است. این مسئله موجب می شود که اعضای خانواده به آن عادت کنند و متوجه بدتر شدن بیماری نشوند. بدون اینکه متوجه شوند، بیشتر و بیشتر برای بیمار کار می کنند تا اینکه خسته شده و دچار تحلیل قوا می شوند. آمارها نشان داده است که افرادی که خودشان از بیمار مجنون خود مراقبت می کنند، در خطر بیمار شدن قرار دارند.

مراقبت تسکینی برای بیماران مبتلا به جنون بسیار حیاتی است. تیم می تواند به برقراری ارتباط و پشتیبانی از خانواده کمک کند. می توانند به عنوان مراقب دستمزدی از بیمار در منزل مراقبت کنند. اگر مراقبت در منزل امکانپذیر نباشد، تیم می تواند تسهیلات مناسبی برای بیمار پیدا کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com