ورود کاربر

فاز 4: اجرای مداخلات طراحی شده

تفکر نقادانه در پرستاریفاز چهارم فرآیند پرستاری یعنی اجرا (Implementation) زمانی شروع می شود که دستورات پرستاری در واقع انجام می شوند. بیشتر مردم به پرستاری به عنوان انجام کارهای بیمار می نگرند. هرچند، با توجه به استفاده از فرآیند پرستاری ، پرستاران مقادیر زیادی تفکر، تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی دارند، قبل از اینکه اولین اقدام پرستاری واقعی را انجام دهند.

پرستاران حرفه ای ماهیت حیاتی سه فاز اول فرآیند پرستاری را در اطمینان از مراقبت ایمن و مناسب از بیمار درک می کنند. پرستارانی که این سه مرحله را نادیده گرفته و بلافاصله به مرحله اجرا می روند، مراقبت مسئولانه و به شیوه ای حرفه ای عرضه نمی کنند. بیماران به پرستاری که مراقبت را به شیوه ای مستقل، وابسته یا میانه طبق برنامه ریزی انجام می دهد، نظم دارد و با قابلیت کار می کند، بیشتر اعتماد می کنند. مداخلات پرستاری رایج شامل اقدامات درمان درد، پیشگیری از عوارض پس از عمل، آموزش بیمار، انجام رویه ها (از قبیل مراقبت از زخم و کاتتر گذاری) طبق دستور سایر ارائه کنندگان مراقبت بهداشتی است. همانطور که پرستار مداخلات برنامه ریزی شده را انجام می دهد، بایستی به طور مداوم بیمار را بررسی کند، به پاسخ بیمار به مداخلات پرستاری توجه کند، طرح مراقبتی را اصلاح کند، طبق نیاز تشخیص های پرستاری جدید بدهد. ثبت اقدامات پرستاری یکی دیگر از بخش های لاینفک فاز اجرای فرآیند پرستاری است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com