ورود کاربر

سرفه

وبگاه پرستارسرفه یک رفلکس (بازتاب) مهم بدن است که به محافظت از راه های هوایی و ریه ها در مقابل محرک ها کمک می کند. سرفه گاه به گاه طبیعی است، اما سرفه مقاوم یا سرفه ای که با علائم و نشانه های دیگر همراه است، می تواند نشانه یک بیماری یا عارضه جدی باشد. در این مقاله در مورد سرفه بیشتر یاد می گیریم، اینکه چه موقع سرفه کردن خطرناک است، تشخیص و درمان سرفه چیست، چگونه سرفه را درمان کنیم، در حالی که پزشک در حال درمان علت آن است.

در این مطلب می خوانیم:
  • سرفه چیست؟
  • تعریف سرفه
  • علائم ، علت و ریسک فاکتورهای سرفه
  • تشخیص و درمان سرفه
  • زندگی با سرفه
  • سئوالاتی در مورد سرفه

 

 

 

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com