ورود کاربر

نارسایی احتقانی قلب و مراقبت تسکینی

نارسایی احتقانی قلب (CHF) یک وضعیت مزمن است که در آن قلب قادر به پمپ کافی و مناسب خون نیست. این اختلال موجب مشکلات تنفسی و علائم دیگری از قبیل ضعف، بی حالی، تورم پا و مچ پا می شود.

علائم و درمان نارسایی احتقانی قلب – نقش مراقبت تسکینی

مراقبت تسکینی یک مراقبت پزشکی تخصصی برای افراد مبتلا به بیماری جدی و مزمن از قبیل نارسایی احتقانی قلب است. هدف بهبود کیفیت زندگی بیمار و خانواده او است. بیماران نارسایی احتقانی قلب می توانند مراقبت تسکینی را در هر سنی و در هر مرحله ای از بیماری در بیمارستان یا در منزل و آسایشگاه و مراکز مراقبت روزانه دریافت کنند.

اعضای تیم مراقبت تسکینی شامل پزشک، پرستار و مددکار اجتماعی است که همگی دارای تخصص مراقبت تسکینی بوده و با پزشک معالج و پرستار اولیه بیمار همکاری کرده و لایه حمایتی جدیدی برای بیمار و خانواده وی فراهم می کنند.

تیم های مراقبت تسکینی با همکاری نزدیک با کاردیولوژیست (متخصص قلب) و پرستار ویژه به مدیریت رژیم درمانی و دارویی شما پرداخته، درد و سایر علائم را کنترل می کنند. تیم مراقبت تسکینی رویکردهای متفاوتی به درمان نارسایی احتقانی قلب با توجه به وضعیت بیمار دارد.

برای مثال، تیم های مراقبت تسکینی دارای تخصص انجام درناژ موثر لنفاوی هستند، تکنیکی که تورم پا و درد مرتبط با آن را می کاهد. پرستار مراقبت تسکینی بیمار را در مورد طریقه ایستادن، نشستن و خوابیدن آموزش می دهد تا تنفس را تسهیل کرده و آسایش بیمار فراهم شود. همچنین روش های آرامبخشی، مراقبه، تمرینات تنفسی برای کاهش اضطراب یا هراس همراه با تنگی نفس را به بیمار آموزش می دهند.

از آنجایی که حملات بیماری می تواند شدید، ناگهانی و غیر قابل پیش بینی باشند، متخصصان مراقبت تسکینی می توانند به بیمار کمک کنند که از قبل آماده این گونه حملات باشند. در حقیقت، یکی از مهمترین خصیصه های مراقبت تسکینی این است که موضعیت سلامتی و بیماری را با بیمار و خانواده وی بحث و مرور و تقویت مجدد می کنند. درک و فهم هر بیمار و هر خانواده با دیگری فرق دارد، تیم مراقبت تسکینی از مهارت های برقراری ارتباط کافی برخوردار است و می تواند آموزش بیمار و خانواده را بطور اثربخش انجام دهد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com