ورود کاربر

نکات کلیدی

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها
نکات کلیدی این مبحث عبارتند از:
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت کلسیم نقش حیاتی در عملکرد طبیعی و مناسب بسیاری از فرآیندهای فیزیولوژیک بدن ایفا می کند بخصوص برای استخوان و دندان های سالم
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت تحت شرایط طبیعی، بدن توانایی حفظ تعادل لازم بین مصرف، جذب، ذخیره و دفع کلسیم را دارد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت اختلال در این تعادل ظریف ممکن است در اثر عدم تعادل تغذیه ای، اثرات محیطی، اختلالات جذب، نقص عملکرد ارگان و احشاء رخ دهد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت بیمار ممکن است بدون علامت باشد، علائم خفیف داشته باشد مثل بی حسی و گزگز و گرفتگی عضله یا علائم شدید و تهدید کننده زندگی تجربه کند از قبیل دیسترس تنفسی، آریتمی های قلبی و تتانی.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت عاقلانه است که متغیرهای متعددی را در نظر گرفت زمانی که عدم تعادل کلسیم و علت های زمینه ای آن بررسی می شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت درمان مناسب تنها زمانی امکانپذیر است که علت زمینه ای منجر به اختلال تعادل کلسیم شناسایی شود.
منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com