ورود کاربر

نکات کلیدی

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها

وبگاه پرستارآزمایشات و بررسی و شناخت متعددی ممکن است برای تعیین وجود عدم تعادل مایعات و الکترولیت ها و اسید – باز ممکن است انجام شود. پرستار بایستی تمامی داده ها را بررسی کند از جمله مقادیر نتایج آزمایشگاهی و داده های بررسی و شناخت فیزیکی؛ سپس در این زمینه تاریخچه و بیماری های مزمن بیمار را در صورت وجود بررسی کند. نکات کلیدی متعددی در این فصل وجود دارد، از جمله:

  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت نتایج آزمایشات ممکن است بر حسب واحدهای اندازه گیری متفاوتی بیان شود، بنابراین لازم است که قبل از بررسی نتیجه آزمایش به واحد اندازه گیری آن توجه داشت.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت سطح مایعات بدن می تواند مقادیر آزمایشات را تغییر دهد و همچنین می تواند روی سطح الکترولیت های بدن تاثیر بگذارد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت عدم تعادل اسید – باز بدن می تواند موجب عدم تعادل الکترولیت ها شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت عملکرد تنفسی ناکافی و ناموثر می تواند تعادل اسید – باز را به هم زده و موجب عدم تعادل چندین الکترولیت در اثر هیپوکسمی شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت الکترولیت ها روی شارژ الکتریکی سلول ها و بخصوص سلول های عصبی و عضلانی تاثیر دارند و پتانسیل عمل آنها روی عملکرد قلب و مغز تاثیر حیاتی دارد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت اسیدوز یا آلکالوز می تواند منشاء تنفسی یا متابولیک داشته باشد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت نتایج آزمایشات ممکن است نشانگر عدم تعادل اسید – باز باشد که منشاء آن یک سیستم (برای نمونه تنفسی یا متابولیک) با مقادیر طبیعی در سیستم های دیگر باشد زیرا تلاش می کند که عمل بافری داشته و عدم تعادل اسید – باز را بازیافت و تصحیح کند.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت پرستار بایستی بیمارانی که در خطر ابتلا به عدم تعادل اسید – باز هستند را بدقت پایش کند تا تشخیص و درمان زودرس آن امکانپذیر باشد.
منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com