ورود کاربر

نکات کلیدی

  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت سطح مایعات و الکترولیت های بدن تاثیر بزرگی بر توانایی عملکرد اثربخش بدن دارد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت کلیه نقش اساسی در تنظیم سطح مایعات و الکترولیت های بدن بعهده دارند. بنابراین هر چیزی که به عملکرد کلیه ها آسیب رسانده یا فعالیت کلیه ها را مهار کند روی سطح مایعات و الکترولیت های بدن تاثیر دارد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت چند تا از ارگان های بدن هورمون هایی تولید می کنند که روی تنظیم مایعات و الکترولیت ها تاثیر دارند و خارج سازی یا آسیب این ارگان ها می تواند روی تولید هورمون های آنها و تعادل مایعات و الکترولیت های بدن تاثیر داشته باشند.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت الکترولیت ها روی شارژ الکتریکی سلول ها و بخصوص سلول های عصبی و عضلانی تاثیر دارند و روی عملکرد ارگان های حیاتی قلب و مغز نیز تاثیر دارند.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت کاتیون ها و آنیون ها به سمت هم کشیده می شوند، بنابراین مکانیسم هایی که کاتیون ها را تنظیم می کنند روی تنظیم آنیون ها نیز تاثیر دارند.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت یون های باند شده فعال نیستند، بنابراین دفع یک آنیون می تواند موجب زیاد شدن کاتیون در دسترس و فعال در بدن گردد.
منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com