ورود کاربر

بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) و مراقبت تسکینی

بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) اختلالی است که در ان راه های هوایی ریه ها آسیب دیده، نفس کشیدن و جریان هوا به داخل یا خارج از ریه ها مشکل می شود. علائم بیماری شامل تنگی نفس، کاهش سطح اشباع اکسیژن خون، سرفه، درد، کاهش وزن، ریسک عفونت ریوی است. بیماران ممکن است از اثرات عاطفی بیماری از قبیل افسردگی، اضطراب، بی خوابی و انزوای اجتماعی رنج ببرند.

متخصص ریه درمان طبی بیماری کمک می کند اما علائم همراه با بیماری مستلزم مدیریت دقیق است. درمان این علائم همراه با درد و استرس حاصله می تواند مشکل باشد. به همین خاطر طب تسکینی یا مراقبت تسکینی می تواند برای بیمار مهم و مفید باشد.

علائم و درمان COPD – نقش مراقبت تسکینی

مراقبت تسکینی یکی از تخصص های مراقبت بهداشتی است که روی درمان علائم، درد و استرس همراه با بیماری جدی مثل COPD متمرکز است. مراقبت تسکینی از لحظه تشخیص این بیماری تا سراسر طول دوره بیماری مفید و قابل اجرا است. هدف مراقبت تسکینی کمک به بیمار برای دستیابی به بهترین کیفیت ممکن زندگی است.

تیم مراقبت تسکینی از پزشکان، پرستاران و مددکاران اجتماعی تشکیل شده است که در امر مراقبت تسکینی تخصص دارند. این تیم برای بیمار و خانواده بیمار یک لایه حمایتی جدید ایجاد می کنند. تیم مراقبت تسکینی با مشارکت متخصص ریه و سایر متخصصان پزشکی و پرستاری به امر مراقبت بیمار و تسکین علائم بیماری می پردازد. این تیم هماهنگی درمان ها و مداخلات، تسکین علائم، اطلاع رسانی را انجام می دهد و سطح آگاهی بیمار و خانواده وی از بیماری و فرآیند بیماری را بالا می برد.

مراقبت تسکینی در رفع و تسکین علائم بیماری از قبیل تنگی نفس با داروهایی از قبیل دوز کم مورفین مفید است. روی اضطراب و افسردگی بیماران کار کرده و تکنیک هایی از قبیل صحبت درمانی، ماساژ درمانی، ریلکسیشن را آموزش و اجرا می کنند. بیماری انسدادی مزمن ریه مستلزم تغییرات زیادی در شیوه زندگی است. متخصص مراقبت تسکینی می تواند به شما در عبور از این تغییرات کمک کرده و تا سرحد امکان در سراسر دوره بیماری کیفیت زندگی شما را ارتقا می بخشد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com