ورود کاربر

پف کردن صورت

پف آلودگی صورت کودک، چرا صورت پف می کند، علت تورم صورت کودک چیست، چه عواملی موجب باد کردن صورت بچه می شود، پف کردن چشم های کودک، ورم ناگهانی صورت کودک، علت پف کردن چشم، ورم لب، علت ورم لب، پف یک طرف صورت، ورم صورت و چشم بچه، تورم یک طرف صورت کودک، ورم ناگهانی صورت کودک، پف کردن صبحگاهی صورت، چرا بچه بعد از خواب دارای صورت باد کرده است، اینها عباراتی است که بکرات دیده می شود. در این مقاله به مسئله پف کردن یا باد کردن صورت بچه به عنوان یک مسئله جدی پرداخته می شود.

پف کردن صورت یکی از نشانه های خاص واکنش حساسیتی (آلرژیک) شدید به چیزی است که کودک به آن حساسیت دارد از قبیل حساسیت به غذا، نیش سمی حشرات و گرده گل و غیره؛ که بعضی مواقع می تواند به شوک آنافیلاکسی پیشرفت کند، وضعیتی که می تواند زندگی بچه را تهدید کند. این یکی دیگر از نگرانی های سلامتی است که به تشخیص و درمان سریع نیاز دارد.

علت تورم صورت کودک چیست

پف آلودگی صورت کودکان شامل پف کردن، ورم کردن، باد کردن یا اتساع صورت بچه است. صورت بچه ممکن است در اثر عفونت باد کند. در یک مطالعه پژوهشی سال 2006 مجله رادیوگرافیک ریپورت، گزارش شده است که شایعترین علت تورم صورت عفونت است و تصویربرداری زمانی لازم است که به وجود آبسه یا عامل عفونی برای تخلیه شک داشته باشیم.

سایر علل احتمالی پف کردن صورت کم کاری تیروئید، سرخک، سندرم نفروتیک، تروما یا ضربه به صورت، نیش حشرات و مانند اینها است.

پف آلودگی زیر چشم کودک بخصوص پف آلودگی صبحگاهی می تواند نشانه مشکلات کلیوی یا کبدی باشد. هرچند پر خوری شبانه و بعضی از مواد غذایی خاص نیز ممکن است به باد کردن چشمان کودک در صبح بیانجامد. معمولا پف آلودگی که بی خطر بوده و نگران کننده نباشد، بایستی در طی یک یا دو روز برطرف شده و محو شود. اگر پف آلودگی و باد صورت کودک شما چه صبحگاهی، چه عصرگاهی یا طول روز بیشتر از چند روز طول کشید، یا بطور مکرر برطرف شده و مجددا عود کرد، اگر صبح ها شدید بود و در طول روز کاهش یافت، اگر با باد کردن پاها یا دست ها همراه بود؛ حتما به متخصص کودکان یا پرستار خود رجوع کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com