ورود کاربر

سوزش ادرار

سوزش ادرار کودکان، درد حین ادرار کردن بچه، شاشیدن دردناک بچه، ادرار همراه با درد، درد حین دفع ادرار نشانه چیست، علت درد مجاری ادراری، سوزش ادرار بچه به چه دلیل است، علائم عفونت ادرار در کودکان چیست، علت درد در انتهای ادرار چیست، درد بعد از ادرار، سوزش هنگام ادرار کردن در بچه ها، درمان درد ادرار، درمان درد در انتهای ادرار، درد مثانه بعد از ادرار، علت ناراحتی بچه در حین ادرار کردن، نشانه های عفونت ادراری در بچه چیست، چه موقع برای مشکل دفع ادرار باید به پزشک مراجعه کرد و سئوالات زیاد دیگری که به ذهن همه والدین می رسد یا با آن مواجه می شوند، که در این مقاله بحث می شوند.

اگر بچه شما در حین ادرار کردن از درد شاکی است، این یک نشانه خوب نیست و احتمالا مشکلی وجود دارد. شایعترین علت سوزش ادرار یا درد حین شاشیدن بچه ها می تواند عفونت مجاری ادراری (UTI) باشد.

در مطالعه ای که در سال 2012 در ژورنال بین المللی کودکان منتشر شده است، گزارش شده است که عفونت مجاری ادراری یکی از شایعترین علل سوزش و درد حین ادرار، بخصوص در دختران است. اگر عفونت ادراری عود کننده یا شدید باشد، می تواند بطور بالقوه موجب اسکار کلیوی شود.

علت درد در انتهای ادرار چیست

بچه هایی که دچار مشکل دفع ادرار ناشی از عفونت مجاری ادراری (UTI) می شوند، همزمان علائم دیگری از قبیل تحریک پذیری، تب، استفراغ و مشکل تغذیه دارند. بچه های بزرگتر ممکن است درد و سوزش و ناراحتی حین شاشیدن خود را ابراز کنند، میل به دفع ادرار شدیدتر می شود، ادرار بد بو شده و بچه تب می کند. ممکن است بچه در اثر اضطرار دفع ادرار خودش را خیس کند.

درد حین ادرار کردن ممکن است در اثر تحریک یا نوعی آسیب و صدمه به مجاری تناسلی ادراری رخ دهد. در دختران ممکن است در اثر التهاب مجرای تناسلی سوزش ادرار رخ دهد، که معمولا در دخترانی شایع است که حمام دوش نمی گیرند و بیشتر در وان یا لگن حمام می کنند و یا از صابون های قوی استفاده می کنند.

به هر حال به هر دلیلی که سوزش ادرار یا درد حین ادرار رخ داده باشد، چه درد اول ادرار، وسط ادرار یا آخر ادرار، درد ادرار شبانه یا درد ادرار صبحگاهی؛ اگر کودک شما از درد حین دفع ادرار شکایت دارد، همزمان علائم دیگری مثل تب، بد بو شدن ادرار، تغییر رنگ ادرار کودک وجود دارد، لازم است که با متخصص یا پرستار خود مشورت کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com