ورود کاربر

دل درد طولانی

دل درد کودکان، انواع دل درد در کودکان، علل دل درد کودک، در هنگام دل درد کودک چکار باید کرد، انواع دل درد بچه ها و درمان آن، درمان خانگی دل درد، شایع ترین علل دل درد درکودکان، داروی دل درد، دل درد و بی اشتهایی کودکان، دل درد همراه با تب، سرماخوردگی همراه با دل درد، شربت شکم درد برای کودکان، درد شکم بچه ها، دل درد بچه های دبستانی، درد دور ناف در کودکان، علت دل درد کودکان بعد از خوردن غذا، چه موقع برای دل درد بچه باید به متخصص مراجعه کرد، دل درد آپاندیسیت چگونه است؛ و سئوالات زیادی که به ذهن همه والدین می رسد. در این مقاله به این سئوالات بطور مختصر پاسخ داده می شود.

بچه ها زیاد از دل درد شکایت می کنند. گاهی اوقات دل درد بچه واقعی بوده و گاهی دل درد بچه بهانه ای است برای رسیدن به هدفش مثل نرفتن مدرسه، نخوردن چیزی که دوست ندارد.

شایع ترین علل دل درد درکودکان

هرچند اگر درد شکم بچه شدید بود و یا بچه مرتب در طول هفته از شکم درد شکایت داشت، عادات خوردن و آشامیدن بچه عوض شد، نشان های درد کشیدن در صورت بچه دیده می شد، بایستی دل درد بچه را جدی گرفت.

بخصوص اگر دل درد بچه از دور ناف شروع شده و در کل شکم پخش شد. سپس بعد از مدتی دل درد بچه فقط به سمت راست پایین شکم محدود می شد، همزمان علائمی مثل ناخوشی و بی حالی، استفراغ، اسهال، سفتی شکم در لمس وجود داشت، این می تواند نشانه آپاندیسیت، تورم دردناک زائده آپاندیس که مستلزم توجه طبی فوری است، باشد.

اگر جزء والدینی هستید که زیاد بچه بزرگ کرده اید، دل درد بچه را جدی نمی گیرید، یا بچه ای بهانه جو دارید و مرتب از دل درد و دردهای دیگر شاکی است، بطوری که به چوپان دروغگو تبدیل شده است، حداقل اقدام زیر را انجام دهید:

بچه خود را به پشت روی یک سطح صاف و نسبتا سفت بخوابانید، با نوک دو انگشت میانی خود به آرامی و یکنواخت به قسمت سمت راست پایین شکم بچه فشار وارد کنید. همزمان به صورت و واکنش بچه توجه کنید. اگر با فشار آرام بر این ناحیه، درد بچه کمتر شد و علائم راحتی روی چهره اش نمایان شد، حال بطور ناگهان دست خود را بردارید، اگر با رها کردن فشار و برداشتن دست خود، بچه فریاد زد و درد شدید داشت؛ بلافاصله به اورژانس بیمارستان مراجعه کنید.

بهتر است به علائم دیگر نیز توجه داشته باشید. اگر همزمان با شروع دل درد بچه، کم اشتها شده است، تب دارد، تهوع و استفراغ دارد، رنگ و بوی ادرار بچه عوض شده است، حتما بایستی به پزشک یا پرستار خود مراجعه کنید. به عنوان یک قاعده کلی بخاطر داشته باشید که دل درد در کودکان همیشه با علائم دیگری همراه است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com