ورود کاربر

تنگی نفس

تنگی نفس کودکان، همه دلایل تنگی نفس کودکان، تنگی نفس در نوزادان و کودکان، علائم تنگی نفس و راه های درمان آن، سندرم تنگی نفس در اطفال، تنگی نفس در خواب یا آپنه، واسه تنگی نفس بچه باید به چه پزشکی مراجعه کرد، علائم و راه درمان تنگی نفس، انواع تنگی نفس، دلایل تنگی نفس هنگام خواب، درمان گیاهی تنگی نفس، درمان خانگی تنگی نفس کودک، تنگی نفس عصبی، دلایل تنگ نفس شدن ناگهانی، تنگی نفس و خمیازه، درمان تنگی نفس ناشی از استرس، تنگی نفس و طپش قلب، علت سنگین شدن نفس بچه و عبارات مشابه فراوانی که در اینترنت جستجو می شود. در این مقاله به این سئوالات و ابهامات در مورد تنگی نفس پاسخ داده شده است.

بچه ها گاه به گاه خروخر کرده و تنفس با ناله دارند، تنفس سریع در بچه ها شایع است بخصوص وقتی تب دارند. اما اگر تنفس سریع به بخشی از زندگی روزمره بچه شما تبدیل شده است و تنفس سریع و بد نفس کشیدن بیشتر از چند روز ادامه داشت، حتما بایستی به متخصص کودکان یا بیمارستان مراجعه کنید.

علائم تنگی نفس و راه های درمان آن

سخت نفس کشیدن یا تنگی نفس، بخصوص در زمان بازی و ورزش موجب نگرانی است. اگر در طی نفس کشیدن بچه صدای سوت مانند متمایزی به گوش می رسد، می تواند نشانه ای واضح از آسم باشد. طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا، سال 2015 حدود 6.2 میلیون بچه آسم داشته اند.

اگر مشکل تنفسی با آبی رنگ شدن لب ها یا بقولی کبود شدن لب ها همراه شود، می تواند نشانه برونشیت باشد. حتی یک مشکل تنفسی کوچک مثل سرماخوردگی یا پنومونی می تواند سطح انرژی بچه را کاهش دهد و موجب شود که کودک ظاهر بیمار گونه داشته باشد. اگر متوجه شدید که بچه اتان مشکل تنفسی دارید، میزان فعالیت بچه در اثر تنگی نفس کاهش یافته است، یا صدای غیر معمولی در تنفس بچه بگوش می رسد، با متخصص یا پرستار خود مشورت کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com