ورود کاربر

خردسالان

ده علامت غیرطبیعی در بچه ها که نباید نادیده گرفته شوند

تب، لرز، استفراغ، اسهال، تعریق، تشنگی، تنگی نفس، خستگی، آبی رنگ شدن لب ها، راش شدید، تب کودک، پایین آوردن تب کودک، علت تب، علت تشنگی زیاد بچه، چرا بچه من زیاد آب می خورد؟، چرا صورت بچه من پف می کند، بچه من زود خسته می شود، علت راش شدید چیست؟، تب چند درجه خطرناک است، تب ویروسی، تشنگی مفرط، طولانی شدن دل درد بچه، سوزش ادرار بچه، دفع ادرار دردناک و سایر سئوالاتی که به ذهن والدین می رسد.

سئوالات والدین در مورد علائم بچه زیاد است. عده ای نسبت به علامت بچه بصورت افراطی واکنش نشان می دهند و عده ای نیز خیلی خونسرد هستند. در این مقاله به پاسخ این سئوالات می پردازیم. 10 علامت کودکان که نباید نادیده گرفته شوند، در این سری مقاله بحث می شود.

ده علامت غیرطبیعی در بچه ها که نباید نادیده گرفته شوند

به عنوان والدین، سلامت و بهزیستی بچه ها بالاترین اولویت زندگی ما است. از آنجایی که سیستم ایمنی بدن هنوز در حال رشد و تکامل است، ممکن است بیشتر از عادی بیمار شوند و در بعضی از بچه ها مراجعه به پزشک به بخشی منظم از زندگی تبدیل می شود. آیا می دانید سیستم دفاعی بدن بچه در چه سنی کامل می شود؟ چیزی که بطور موثق می توان بیان کرد این است: هنوز مشخص نیست که سیستم ایمنی بدن بچه در چه سنی کامل می شود، اما یک موضوع مشخص است: سیستم ایمنی بدن بچه ها در سن 18 ماهگی یا یک و نیم سالگی به بلوغ می رسد (نه کامل). یعنی در سن 18 ماهگی سیستم ایمنی بدن بچه تقریبا شبیه به سیستم ایمنی یک بزرگسال است. بنابراین توصیه شده است که رویه های تهاجمی و اقداماتی که به سیستم ایمنی قوی تر نیاز دارد، تا بعد از 1.5 سالگی بچه ها به تاخیر انداخته شود (البته در صورت امکان).

اگر بچه شما از یک بیمای یا مشکل جدی و شدید رنج می برد، ممکن است نگرانی ها شما با احساس ناامیدی و بی کسی همراه شود که کلمات قادر به وصف آن نیستند.

اما مشکلات بهداشتی کوچک از قبیل خراش روی زانو، سرفه و عطسه بچه یا تب خفیف نباید نگران کننده باشد و معمولا به پزشک نیاز ندارد. اما گاهی اوقات به سختی می تواند قضاوت کرد که آیا بچه را نزد پزشک ببریم یا نه. به همین خاطر شناخت علائم و نشان های سلامتی بچه ها که به مراجعه به پزشک متخصص کودکان یا بیمارستان نیاز دارد، ضروری است.

در اینجا 10 علامت بچه ها که نباید نادیده گرفته شود، بحث می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com