ورود کاربر

فهرست مطلب

فرآیند پرستاری عوارض قلبی عروقی جراحی (Cardiovascular Complications)

عوارض قلبی عروقی

مشکل چیست؟

بیماران ممکن است در اثر استرس فیزیولوژیک جراحی، عوارض جانبی داروهای بیهوشی یا سایر داروها، یا بیماری های همزمان دچار عوارض قلبی و عروقی شوند. احتمال بروز انفارکتوس میوکارد (MI)، آریتمی های قلبی یا افت فشار خون (هیپوتانسیون) در طی دوره بلافاصله پس از جراحی وجود دارد. زمانی که بیمار برای اولین بار پس از جراحی از تخت خارج می شود، بهتر است که ابتدا کنار تخت بنشیند قبل از اینکه بلند شود تا از افت فشار خون و احساس سرگیجه در اثر افت فشار خون وضعیتی پیشگیری شود. ترومبوز وریدهای عمقی (DVT) از عوارض عروقی تاخیری است که با التهاب و کاهش تحرک پس از جراحی در ارتباط است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com